"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Duben 2008

POSLEDNÍ ČLÁNEK MĚSÍCE :)

25. dubna 2008 v 17:42 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Já & soutěže
AHOJ!
1. O5 PŘIPOMÍNÁM, AŤ PÍŠETE SVÉ NÁZORY NA OTÁZKY TOKIO HOTEL A AMERIKA TAADYY A NOVĚ NA OTÁZKU CZ DEMONSRAZ TAADY ... A KDYBY VÁS NAPADLO TÉMA DALŠÍ OTÁZKY, NAPIŠTE HO TAKY... BUDE TO ASPOŇ NĚJAKÁ INSPIRACE
2. STÁLE HLASUJTE V DUELU TADYK MEZI BILLEM KAULITZEM A JOHNNY DEPPEM... A NOWĚ: KDO HRAJE NA KYTARU LÉPE? - TOM NEBO GEORG?? TADÝÝÝÝK HLASUJTE A ZJISTÍME TO
3. POŘÁD SE PIŠTE KE SVÉMU OBLÍBENCI TADYK :) MNO .... VŠE CO TAM MÁTE NAPSAT, JE TAM...
PROSÍM, PROSÍÍÍM:
1.HEERE .... JSEM TAM JAKO TÍ_NUŠKA ( PRVNÍ )
2. TADYK .... JSEM TAM S BILL KAULITZ JAKO BILL KAULITZ
ZA VŠECHNY HLÁSKY MOCINKY KUJŮŮŮ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TOHLE JE ASI POSLEDNÍ ČLÁNEK ZA TENHLE MĚSÍC, PROTOŽE POCHYBUJU, ŽE SE SEM JEŠTĚ ZÍTRA DOPOLEDNE DOSTANU.... ZÍTRA O PŮL JEDNÝ TOTIŽ JEDU SE ŠKOLOU NA TÝDEN DO ANGLIE... UŽ SE TAM STRAŠNĚ TĚŠIM ( KDO BY SE NETĚŠIL ) ... TAK PRO MĚ PROSÍM HLASUJTE... A PIŠTĚ I NĚJAKÝ KOMENTÍKY, AŤ MÁM PAK CO ČÍST, AŽ SE VRÁTÍM
S LÁSKOU VAŠE TÍ_NUŠKA

Tak toe luxus! (jejich tourbus)

25. dubna 2008 v 17:28 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Zajímavosti
1-1.jpg

Nové apartmá Billa a Toma v Berlíně

25. dubna 2008 v 17:27 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Kaulitz twins
Je to dost velký luxus - vila jak mraky, byt luxusní jak byk - bacha na to! Dvojčata rozhazují kde se dá...xoD
Tady je 5 aktuálních "asi teda" obrázků domu od dojčat.
Click on -» Celý článek!

CD: Top 20.CZ se singlem Monsoon

25. dubna 2008 v 17:26 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Nahrávací společnost ,,Universal Music Group" vydala CD Hitovek českých hitovek od českých interpretů, jako je Anna K., Ewa Farna, Kryštof atd.
Jako bonus zařadili i interprety zahraniční.Ano na tom by nebylo nic tak zajímavého, kdyby tam nebyli TOKIO HOTEL se singlem MONSOON!
Véce info na SK stránkách -> supershop.sk

Srdíčková Akce jak dostat TH z5 do ČR (by ×€ĐITH K&UŁITZ×)

25. dubna 2008 v 17:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  BOJUJEME ZA PRÁVA FANYNEK!!!

Srdíčka posílejte na adresu ↓↓
Edita Jansová
Tyršova 75
266 01 Beroun
P.S.: Je jedno jestli doporučeně nebo formou dopisu důležité je aby to došlo!
Pokud máte dotaz tak se můžete zeptat mě na ICQ 407-385-502 ;)

Chcete Tokiáky na Evropu 2??

25. dubna 2008 v 17:14 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  BOJUJEME ZA PRÁVA FANYNEK!!!

Písnička TH v X - Factoru ??

25. dubna 2008 v 16:53 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Ahojky, doufám, že autorce tohohle komentíku to nebude vadit, že to semka dávám ale prostě mě to zaujalo:
Pájuška:
!!POZOR VŠICHNI!!!
Mám takovej nápad! V x-factoru můžete zvolit píseň,kterou chcete aby se zpívala ve velkém finále!!! Myslela sem,že kdybychom všichni fans napsaly písničku By your Side,tak nás je dost a mohlo by to vyhrát ! An daine Seite je sice hezčí,ale pochybuju,že NOVA povolí zpívat německy ! Tak se zapojte a hlasujte,odkaz je tady: http://www.nova.cz/xfactor/?279895e=279910&279914e=DO31275&ex31275=vyberte-pisen-svemu-favoritovi
Sice X-Faktor nesleduju ale bylo by ti zajímavý ne? slyšet zpívat finalisty písničku od TH a navíc by se o tom kluci třeba pak dozvěděli =)
HLASUJTE KE KAŽDÝMU FINALISTIVI PROSÍM =) NEVÍME KDO POSTOUPÍ DO FINÁLE.
UZÁVĚRKA JE 3.KVĚTNA !!!!
Komentík z : http://tokio-akce.blog.cz/

Krásná, černobílá fotka Billa

25. dubna 2008 v 16:37 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Bill Kaulitz

Deutsch Aktuel

25. dubna 2008 v 16:36 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční
Na učení němčiny pro polské studentyPeople (5.května 2008)

25. dubna 2008 v 16:35 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční
Co bude v květnovém vydání...

InTune časopis

25. dubna 2008 v 16:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Rebelde časopis (scany)

25. dubna 2008 v 16:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční
Tokio Hotel – Super Hérault

25. dubna 2008 v 16:33 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________________________
Tokio Hotel - Super Hérault
[Hérault = sekce na jihozápadě Francie, která se tak jmenuje podle řeky Hérault.]
13.března skončilo 1000 Hotels European Tour v Zenithu v Montpellieru. Příběh velmi speciálního dne s Billem a ostatními: kdo by hádal, že tohle je poslední, než turné skončí.
Tento čtvrtek, je to právě před týdnem, kdy Tokio Hotel kráčeli po Francouzské zemi. V jednu chvíli je všechno ok. Cestují do Lucemburska, na dvě show v Paříži a taky Dijon. Samozřejmě, že kluci jsou pod neustálým stresem: nátlak z koncertů, propagace a dlouhé míle, to je silné kafe na tělo, i když jsou ještě mladí.
Nicméně, tihle čtyři kluci naprosto září dobrou náladou, když je vidíme v backstage, jsou tři hodiny odpoledne a všechno je naplánované. Jak se předpokládalo, jejich černý tourbus právě vstoupil na Grammont Area, což tvoří domy Zenithu v Montpelieru. Mezi jejich náklaďáky po chvíli přichází Bill, Tom, Georg a Gustav a zdraví mě, jako to udělali u našeho prvního interview. Potřásli rukou, kromě Georga, který řekl, že je nemocný a je lepší vyhýbat se fyzickému kontaktu. Basista se nejspíš cítí hodně trapně. Ví, že musí ale hrát se vší zbylou energií. To zřejmě přichází najevo později během interview, když je ten kluk neuvěřitelně ticho.
Později když je 15:40 vcházíme do jedné místnosti. První je přísně tajná a druhá je spíše na taková interview a photoshootingy. Máme dvacet minut, kterých bychom měli plně využít, protože máme dost otázek, samozřejmě, že vašich.
Byli jste překvapeni vřelým přivítáním francouzských fanoušků na prvních čtyřech termíne, hlavně během toho prvního v Bercy, když každý držel "Danke" plakát v určitou chvíli?
Tom: Bercy bylo vážně jedno ze skvělých okamžiků z našich životů. Hlavně, když jsme viděli všechny ty plakáty, které se držely nahoře. Byl to nejúžasnější dárek, které může publikum kapele dát. Bylo to wow!
Bill: Když hrajete dvakrát na stejném místě před 17 000 lidmi, tak jste nervózní. Když ale vidíte všechnu tu kreativitu publika, všechnu tu lásku, tak vás to může dobře naladit na koncert a cítíte se líp.
Georg: Dostat díky v takovém smyslu nás zahřálo u srdce, postrčilo nás to a udělalo i silnější na zbytek show.
Bill: Vlastně když vidíte, co se nám děje ve Francii, je to neuvěřitelné. Kdo by to ještě před několika měsíci, kdy jsme tu nebyli tak známý a hráli jenom v Trabendo v Paříži, řekl?
Na tomhle turné jste poprvé na podiu hráli Geh. Bylo to to překvapení, které jste slibovali francouzským fanouškům?
Bill: Jsme potěšeni, že to bylo bráno jako překvapení pro francouzské fanoušky, protože to jsme chtěli. Tahle píseň je na B straně singlu An deiner Seite a přemýšleli jsme, jestli to máme do setlistu vůbec dát. Je to pro nás důležitá píseň. Texty jsou plné emocí, protože ten text mluví o chvíli, kdy to skončíte se svou milovanou osobou. Mluví to o věcech, které můžete udělat nebo říct, slova, která nemůžete najít, něco co nemůžete kontrolovat. Vždycky je těžké někoho opustit, protože tu jsou stále nějaké pocity. Někdy přijde i pocit viny, i když víte, že mluvilo vaše srdce. Osobně to shledávám vždycky těžké někoho opustit, i když cítím, že je správná chvíle. Nikdy není snadné se smířit s vlastními rozhodnutími, vaše vlastní pocity a jak dát dohromady vaše myšlenek. Je to píseň o tom, jak se chovat. Někdy se té šance musíme chopit, to je to jediné možné řešení, protože věci lásky, by se měly týkat jenom srdce.
Na druhém koncertě v Bercy, jste obdrželi diamantovou desku od nahrávací společnosti. Stále jste citlivý na tyhle věci?
Bill: Ano, je to pro nás důležité něco takového dostat. Je to jako všechny ceny, které můžeme za rok vyhrát. Je to skvělá čest. Jak Tom říká, jsou tu věci, které připomínají.
Tom: To jsem řekl? Ne vážně, neděláme muziku kvůli dobrým známkám nebo obdržení cen, abychom si zdobili dům, ale když to přijde, tak je vezmeme s potěšením!
Georg: Vlastně je tohle první diamantový disk, které jsme tu dostali! A potom, kdo dnes prodává CD? Je tu jenom pár kapel, které si už užívají úzkého kruhu "prodávání nahrávek kapely".
Určitě jste četli na internetu i té nesmyslné pomluvě, že Gustav možná odchází z kapely po Parc des Princes. Jak to opravdu je?
Bill: Oh další pomluva. Odkud to přišlo? To ví jen bůh. Víte, o Vánocích, nás měl opustit Georg a teď je to na něm.
Georg: Nevěřte všemu, co je napsané a my to nemůžeme ovlivnit. Nevím, co je nezbytné udělat, aby tyhle pomluvy jenom tak zmizely.
Tom: Víte, není to tím, že můžete vidět jenom dva nebo tři z nás, to přece neznamená, že jeden odchází. Naši fanoušci si možná myslí, že celou tu dobu jsme jenom spolu, děláme stejné věci, ale tak tomu vlastně není. Samozřejmě, dáváme spolu interview, jsme spolu v kapele, ale to je jenom část jako muzikantů.
Proč jste předělali termín na Parc des Princes?
Bill: Vlastně jsme tím chtěli odpovědět všem našim fanouškům, kteří nemohli toho dne přijít kvůli zkouškám. Nejdřív jsme se zeptali, jestli je to technicky možné, to posunout na další den a jestli to bude možné. Potom jsme udělali rozhodnutí, že bychom to mohli udělat. Doufáme, že všichni, kteří nemohli přijít toho 20. si najdou čas a přijdou 21., protože opravdu chceme udělat párty pro všechny lidi, kteří nás milují a následují od začátků. Čekáme na vás!
Velmi úspěšné americké turné!
I vzhledem k tomu, co se říkalo a napsalo v hlavních novinách, prvních několik koncertů TH za Atlantikem bylo opravdovým úspěchem. Takže, připravte se na Americkou vlnu!
"Kromě Georga, který měl problémy s basou uprostřed koncertu, naše show v USA a Kanadě šli dobře. Bylo to vyprodané a publikum znalo naše písně od srdce, jako v Evropě. Necítili jsme žádný rozdíl," uznává Bill Kaulitzi a usmívá se na svého basového kolegu, který přikyvuje na souhlas. "Neměli jsme čas na nějaké zastávky, protože byla sněhová bouře a naše lety se i rušili a museli jsme čekat na letištích, hlavně v Torontu." Nejspíš americký kontinent víc Tokio Hotel neděsí. "Samozřejmě, Amerika je velká a je těžké se tam dostat. Ale kromě toho, naše strategie je stejná. Dát naše jména všude, kam půjdeme, hrát všude, kde to půjde a postupně ve větších a větších halách," uznává Bill na USA. "Hollywood a New York nicméně jsou impresivní města.," říká Tom a jeho oči září jako hvězdy. "Na jednom dni v New Yorku jsme šli ven trochu nakupovat. Nemáme už čas to dělat v Evropě, když jsme na turné. Těšíme se na návrat," říká jeho bratr.

Plakát na 6. května

25. dubna 2008 v 16:26 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Postery

Mix avíků

25. dubna 2008 v 16:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Avatary

Riga-letiště

25. dubna 2008 v 16:18 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  TOKIO HOTEL

Bill (by Linda DK)

25. dubna 2008 v 16:17 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Bill Kaulitz

TH back to the CZ (by Angel)

25. dubna 2008 v 16:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  BOJUJEME ZA PRÁVA FANYNEK!!!
HyperLink

Tom jde na to xD

24. dubna 2008 v 21:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  ♥♥ Tomík Kaulitz
Photobucket

Bill s ....

24. dubna 2008 v 21:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Bill Kaulitz
TokioHotel - official profile