"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Březen 2009

Tom live (animace)

31. března 2009 v 19:05 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Happy B-Day Georg <3

31. března 2009 v 19:04 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Rozhovor s Mirre & Kenzou #2

31. března 2009 v 19:04 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a článkyByly jste na koncertech TH v Evropě, ale také v Severní Americe. Můžete říct nějaké rozdíly, co se týče atmosféry, fanoušků a celkové nálady, co tam panovala?
Kenza: Určitě ano. Mé zážitky s Tokio Hotel v Kanadě byly mnohem lepší než ty v Evropě. Za prvé hráli v malém klubu, jenom před 500 fanoušky, to se nedá srovnávat s těmi 10 000 tady v hale. Fanoušci byli neuvěřitelně milí a dokonce nám dali v řadě přednost, když viděli naši švédskou vlajku a chápali, že jsme tam jeli dlouhou cestu ze Švédska. Všichni byli velmi klidní. V Kanadě jsme také byly v publiku na TV show Much Music. Tam jsme potkaly celou kapelu a dostaly autogramy.
Mirre: Nedá se říct, že to byl skutečný koncert TH, který bývají v Německu. Fanoušci tam jsou docela jiní a ne moc positivní. Navzájem do sebe narážejí - udělají všechno proto, aby byli vepředu. Musí se tady stát také déle než v USA - myslím, že tam bylo něco pozitivního, ale také něco negativního. Stát ve frontě není vždycky veselé a jste neklidní, ale na druhé straně poznáte hodně nových přátel a všichni jsou tak milí...to znamená před vstupem. Jak bylo řečeno, potom jsou všichni jak divoká zvířata, a musíte být aspoň malý čert, jinak nedostanete žádné dobré místo.
Kenza: Musím ale přiznat, že většina fanoušků v Holandsku bylo velmi milých. Nejméně do té doby, než byli puštěni do areálu koncertu, protože tam se všichni proměnili v monstra. Bohužel o fanoušcích ve Švýcarsku můžu říct jenom špatnosti...byli totálně neslušní, neustále o mě a Mirre mluvili německy různé sračky a v hale se pák s náma začali bezdůvodně hádat! Tahali mě za vlasy a strhli moji švédskou vlajku, křičeli hnusné věci a tak...ale v konečném efektu tohle všechno mělo cenu, protože kluci předvedli úžasný koncert!

Co byl doteď váš nejlepší zážitek jako TH fanynky? Nějaké zvláštní momenty nebo příhody?
Kenza: Musím říct, že cesta do Kanady s Mirre. Všechno bylo tak skvělé a opravdu se mi splnil sen. Obzvlášť během show Much Music. Když bych měla ve svém životě ještě JEDNU šanci před tím, než zemřu, byla by to tahle cesta.
Mirre: Můj nejlepší zážitek byla určitě Aftershow party Comet 2008 v Oberhausenu. To bylo všechno prostě tak neuvěřitelné - nejdříve kluci vyhráli všechno, co jen šlo a byli tak šťastní a na párty to také patřičně oslavili. Bohužel tam nebyli Georg a Gustav. Bill byl v dobré náladě, to šlo už vidět z dálky. Stalo se hodně nezapomenutelných věci, jako například když Bill a Tom opustili párty a Bill mě dlouho pozoroval, zatímco zpíval celý refrén Rihanniny "Umbrelly". Byl docela opilý, ale přesto to byl skvělý pocit, mít na mě celou dobu jeho oči...

Kenzo, ty máš extrémně úspěšný blog a samozřejmě bloguješ také o Tokio Hotel. Změnilo se něco od té doby, co bloguješ o kapele? Myslím, že ti to ve Švédsku pomohlo ke zviditelnění?
Kenza: No ano, když se vemu jako fanoušek, potom se toho hodně změnilo. Díky faktu, že bloguju o TH, spolupracuju teď se švédským Universal Music. Velmi mě těší, že dělám reklamu pro TH. Teď vím, že TH konečně pohnou svými zadky do Švédska, mám díky Universal Music a MTV jako fanoušek obrovskou šanci. Už se nemůžu dočkat! Nejsem si jistá, jestli jsem kapele s jejich úspěchem ve Švédsku pomohla. Samozřejmě jsem jim pomohla, získat popularitu, ale to by se jim podařilo také bez moji pomoci....ale možná trochu pomaleji? Nevím.

Máš také TH-tetování. Řekni nám o tom něco.
Kenza: Mám na mé šíji vytetované "Hilf mir fliegen". Jak víte, je to skvělá píseň s opravdu silným textem, ale důvod, proč jsem zvolila "Hilf mir fliegen" a ne například "Monsoon" je takový, že věta "Hilf mir fliegen" má nádherný význam. Když bych někdy přestala TH poslouchat, pořád bych měla na šíji tyto tři nádherná slova. Už jako dítě jsem měla denně velké rodinné problémy a někdy se potřebujete přidržet někoho, kdo pomůže létat...

Jsi mezi fanoušky dost známá. Má to na tvůj normální život velký vliv? Poznají tě cizí lidé na ulici a mluví potom s tebou o TH? Nebo se změnil tvůj život nějak jinak?
Kenza: Lidi mě poznají, to je jedno, kde jdu. Mnozí jen šeptají, ale mnozí přijdou ke mě a říkají, jak moc mají rádi můj blog, mnozí chtějí se mnou fotku a mnozí chtějí dokonce můj podpis! A to všechno se stává milionkrát za den...vůbec si nemůžu vzpomenout, kdo by o TH mluvil špatně! My, fanoušci TH máme něco společného, sdílíme tu stejnou vášeň!
TH změnili můj život určitě v nejlepší možnost. Jejich hudba a texty mi pomáhají být silnější a díky nim jsem poznala Mirre - kamarádku pro život - a samozřejmě jejich koncerty byly ty nejšťastnější momenty!

Blog Kenzy: http://kenzas.se/
Blog Mirre: http://miirre.se/


Rozhovor s Mirre & Kenzou #1

31. března 2009 v 19:03 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Source: Monsun #3
Made in Sweden!

Jména: Kenza & Mirre
Země: Švédsko
Známé přes: švédská media

Jak a kdy jste se o Tokio Hotel dozvěděly?
Kenza: Bylo to v létě 2007. Moje nejlepší kamarádka Nadia chtěla, abych si s ní poslechla jakousi písničku, která se ji tak líbí (Don't Jump), takže jsem to udělala a ukamžitě si to zamilovala!
Mirre: Poprvé, když jsem o Tokio Hotel uslyšela, bylo v srpnu 2007. Moje malá sestra jeden den přišla s albem Scream, které si koupila, protože se jí kluci líbili! Ale není tak velká fanynka jako já.

Jak byste všeobecně popsaly švédský svět fanoušků TH?
Kenza: No, upřímně? Je tady hodně žárlivosti a nenávisti mezi mladými fanoušky tady u nás. Ale atmosféra mezi staršími a dospělými je nádherná.
Mirre: Je to všecno trochu hysterické. Nevím, jaké to bude u koncertu, ale my Švédové jsme trochu klidnější, když jde o koncert, ne všichni, ale všeobecně. Když se na fórech objeví nějaké drby o novém turné nebo o Tomově novém autě nebo dokonce nějaké nové fotky, všichni úplně vyvádí a mluví a dlouho o tom mluví! Myslím, že velká část lidí je tady ve věku 13-17.

Když byste mohly s kluky strávit ve Švédsku jeden den, co byste jim ukázaly?
Mirre: Určitě bych jim ukázala mé rodné město, tady na jihu Švédska v létě, když se dá jít na pláž. Místo, kde žiju, je docelá známé a jezdí tady turisté z celého světa. Každý, kdo jsem zajede říká, že je to tady takové, jako když se udělá dovolená na Kanárech. Je tady opravdu pěkně! A samozřejmě bych jim ukázala také naše sladkosti, máme tady tolik hraček a může se jich tady hodně sbírat dohromady a pak vyměňovat.

Měly jste šanci být na Červeném koberci a Aftershow party EMAs v Liverpoolu. Povyprávějte nám o tom trochu.
Kenza: MTV mi nabídla, abych s nimi spolupracovala na EMAs, což jsem samozřejmě přijala. Byla jsem jako blogový reportér a bylo to velkolepé! Být na Červeném koberci byl neuvěřitelný zážitek! Potkala jsem tam Billa a Toma a ukázala jim mé tetování - líbilo se jim! Aftershow party rovněž nebyla špatná. Hodně jsem se bavila s mými přáteli a potkala jsem také Toma, Billa a Georga. Dvojčata jsem také potkala další den na letišti. Stála jsem rovnou vedle nich a ochrany, když Bill musel svléknout všechny svoje šperky. Byla jsem tak nervózní. Potkat Tokio Hotel náhodně na letišti bylo něco, o čem jsem každý den snila; a najednou se to skutečně stalo? Jsem velmi vděčná za možnost, kterou jsem v Liverpoolu měla a byl to nezapomenutelný zážitek.
Mirre: Celý výlet byl šílený; Být jenom na Afterparty byla obrovská zábava. Když Tokio Hotel vyhráli cenu, byla to jako magie. Skákali jsme po našich židlích. Každý se na nás dívala, byly jsme jak šílené! Po konci předávání cen jsme strávily ještě pár hodin na Aftershow party. Párty byla skvělá, hodně jsme tančily a měly dobrý čas. Tokio Hotel byli ve speciální VIP sekci pro celebrity, přesto se tam pár fanoušků dostalo, aby udělalo fotky. Já jsem to ale nedělala, nechala jsem jim volnost. Když kluci párty opustili, Tom a Bill šli rovnou pryč za mnou a já jsem se dotkla Billova trička. Když bych chtěla, mohla bych ho aji chytit za nohu, ale to by bylo už dost nezdvořilé.
Nakonec jsem se mohla ještě vyfotit s Jaredem Leto, poté co s námi flirtoval. Abych upřímně řekla, byl už trochu nebezpečný, protože byl opilý.


Monsun #3

31. března 2009 v 19:03 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

> Georg birthday special
> Interviews with cosplayers
> Interviews with swedish fans Kenza & Mirre
> Retro concert reports of both the "Schrei"-tour and the "Zimmer 483" tour
> Contest: Happy Baking with MONSUN and Dr. Oetker
> much more

download:

Festivalbar 2007 (Itálie) - Bill

31. března 2009 v 19:02 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Veřejné ceny, akce

Lady Gaga je fanynkou TH a je na to pyšná

31. března 2009 v 19:01 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Zpěvačka Lady Gaga dělala interview s časopisem New Stars a uvedla zde její oblíbené kapely. Miluje Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účes a tajemnou stránku kapely...
Pokud je to vzácné, že umělci uvádí Tokio Hotel, zpěvačka odpověděla, že je to pravda, je chladnější říct, nelíbí se nám.... "Nestydím se říct, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které vyvolávají revoluci v hudebním průmyslu, způsobují hysterii mezi fanoušky, je to úžasné vidět tyto reakce...ne?

Uvidíme Tokio Hotel po Cinema Bizarre v jedné z jejich show?

(c) tokio-hotel-de.blog.cz


Kdo by měl vystupovat na Rock In Rio 2010?

31. března 2009 v 19:00 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!

Tokio Hotel v seznamu nejsou, proto je musíte napsat dolního políčka ;)

Kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile?

31. března 2009 v 19:00 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!

Web nejdůležitějšího časopisu Chile (TV Grama) se ptá, kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile. TH momentálně vyhrávají...

Kdo by měl přijet do Chile?
Tokio Hotel?
Britney Spears?
Demi Lovato?
Miley Cyrus?
Justin Timberlake?
Amy Winehouse?
Vanessa Hudgens?

Hlasujte -> here


Proč jsem unavený...

27. března 2009 v 22:39 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Kopec srandy XDNRJ Awards (20.01.2007)

27. března 2009 v 22:26 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Veřejné ceny, akce


Mexiko (30.08.2008)

27. března 2009 v 22:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Mexico City 30.08.2008Billův dvojník Mike: "Lidi se mi smějí"

27. března 2009 v 22:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články


Interview kaulitz.org s dvojníkem Billa v St.Petersburgu, Rusko.

Kdy a jak ses proměnil v Billa? Jak sis uvědomil, že vypadáš jako on?
Myslím, že to stále nechápu. Ve škole jednou ke mě přišla jedna holka (1.září) a řekla, že opravdu vypadám jako Bill. Předtím jsem neměl TH rád a nezajímal jsem se o ně. Po tomhle se ale objevil nějaký ten zájem. Měl jsem ty stejný vlasy a všechno. Poprvé se se mnou lidi fotili a ptali se po autogramech - 3.června, před 2 roky.


Je pro tebe těžké mít podobnou skříň, jak má Bill?
Velmi, v Rusku je opravdu těžké najít věci, jaké nosí Bill.Co si tví rodiče a příbuzní myslí o tvém vzhledu?
Moji rodiče to vůbec nemají rádi a jsou vlastně proti tomu. Ale stejně si dělám, co chci.

Co si lidi ve tvé práci nebo univerzitě myslí o tvém vzhledu?
Na mé škole se na mě vždycky dívají a smějí se mi. Každý pořád kouká a mluví o mně.


Máš nějakou další významnost?
Ne, ale rád bych.

Byl jsi někdy na koncertě Tokio Hotel?
Jednou: 2.června 2007

Stává se, že fanoušci za tebou přijdou na ulici?
Vždycky ke mně přijdou a chtějí se vyfotit nebo autogram. A nejenom fanoušci.

Zamilovává se do tebe hodně dívek?
Velmi...a nejenom dívky.


Umíš zpívat?
Umím, ale současně trénuji, abych byl lepší.

Máš nějaké zájmy?
Tohle je můj zájem - můj styl. A taky rád natáčím a fotím.

Máš sen?
Samozřejmě, být nezávislá osoba a vystupovat s kapelou v zemi.

Jakou muziku, kromě Tokio Hotel, posloucháš?
Король и Шут, Агата Кристи, HIM, Origamu, Люмен, Cinema Bizarre jsou moje oblíbené kapely. Ale jsem hudební člověk, takže mám rád taky rap a electro.

Chtěl bys být hvězda?
Ano.


Znáš nějaké další dvojníky Billa a Toma?
Yeah, jsem s pár kamarád.

Máš zvířata?
Kočku, jmenuje se Tema.

Co máš raději: Párty nebo Samotu?
Na tohle opravdu nejde opovědět, oboje.

Popiš svoji osobnost?
Jsem velmi milý, férový, pesimistický...trochu hysterický...malinko naivní a beru si všechno k srdci. Často ve styku s lidmi, miluji lidi a přeji jim to nejlepší.

Jak dlouho jsi Tokio Hotel fanoušek?
Po tři roky.

Je Bill tvůj ideál nebo tu je na něm něco, co nemáš rád?
Co se stylu týče, tak všechno: máme podobný vkus. Nicméně někdy nemám rád jeho vtipy, které jsou trochu brutální k ostatním členům kapely a jak říká, že ON je ten nejlepší v kapele.

Máš ve svém pokoji hodně plakátů?
1 kalendář.

Jak si dostal přezdívku Mike Muller?
Sám jsem na něj přišel. Mike mám od Mickey Mouse nějak a to poslední jméno se mi prostě líbí.

Jaký typ dívek máš rád?
Naprostý opak mě. Mám rád šťastné dívky s dobrým smyslem pro humor. Kolem mé výšky, nepříliš výstřední. Mám rád silné dívky a samozřejmě takovou, která by se o mě starala a nežárlila na fanynky.

Tvoje oblíbená barva?
Černá, růžová a bílá

Máš blízké přátele, kterým opravdu věříš?
Ano, tři lidi.

Je Bill tvůj oblíbený člen Tokio Hotel?
Ano.

Co si myslíš o ostatních členech?
Opravdu mám rád Toma a Georga a Gustav je taky dobrý.

Oblíbená část roku?
Podzim

Oblíbený čas?
Čas spánku.

Oblíbená píseň od TH?
Ich bin da

source (c) ru_bill_kaulitz

Zapomeňte na Kaulitz dvojčata...tady jsou Puppenjungs!

27. března 2009 v 22:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články


Hardcore Tokio-filové, předtím než si začnete klepat na čelo, tak mějte na paměti, že tu jsou i tací fanoušci, kteří ještě neslyšeli o Puppenjungs (německy "panenky kluků") - pár panenek dvojčat, které jsou vytvořeny jako Tokio Hotel Tom a Bill Kaulitzovi.
Tyto panenky byly vytvořeny 26letou rakouskou Tokio Hotel fanynkou "Ziggy", jsou 24 palců vysoké a jsou naprostou verzí německých nejslavnějších rockových dvojčat. O rok a půl a skoro přes 1000 dolarů - tyto panenky nejsou levné, co Courtney Love? - Bill a Tom Puppenjungs se zrodili přesně na Billovi a Tomovi 18.narozeniny.
Od roky 2007 tyto Puppenjungs cestovaly společně se Ziggy a jejím Monsun magazínem Tokio Hotel spoluautorkou, Onervou, na Tokio Hotel koncerty a po stranách Evropy - Cože? Nikdy jste neviděli Eiffelovu věž? Puppenjung Tom ano!
Tokio Hotel fanoušci, zajisté víte, že udělám cokoli, co není proti profesionálnímu jednání nebo dobrým mravům, abych vás dostala tak blízko k Tokio Hotel, jak to jde, ale poněvadž vás nemůžu dostat nijak blízko, tak se podívejte na interview, které se vytvořilo s autorkou Puppenjungs! Rrr...je to Ziggy, ale začtěte se, protože proces výroby Puppenjungs nebo jejich životy jsou docela zajímavé. Plus podívejte se na nové číslo Monsunu pro více Tokio informací a více Puppenjungs! A podívejte se na fotky Billa a Toma Puppenjungs!

Vyrobila jsi Bill a Tom Puppenjungs. Proč nejsou i panenky Georga a Gustava?
Ziggy: Přemýšlela jsem i o panence Georg a Gustava, ale abych byla upřímná, tak je větší zábava na Billově a Tomově panence, protože kluci jsou "originální" na panenky. Myslím si, že by moc dobře jako panenky nevypadali. A vlastně, Bill a Tom mají všechnu moji pozornost. Jsou jako opravdový - vždy v záři reflektorů!

Prodala bys někdy Puppenjungs?
Ziggy: Stále dostávám nabídky. Ale pokáždé dávám poznámku "NEPRODÁVÁM JE", kdykoliv zveřejním nové fotky, ale lidi to asi nečtou, jak předpokládám. Nejdivnější nabídka mi přišla od dívky na MySpace, která mi napsala něco jako "Okay, chci je koupit, mám peníze, jen mi dej vědět za kolik. Tom by teď vyhovoval a později bych si mohla dovolit Billa." A když jsem ji napsala, že ne, že se omlouvám, tak jenom "Okay, takže kde bydlíš?" jako kdyby mi je chtěla sebrat!

Perou se někdy Puppenjungs?
Ziffy: Samozřejmě, že se perou! Kteří sourozenci ne? Bill stále krade něco Tomovi, takže jsem mu musela pořídit několik párů bot. Vlastně, Bill pózuje raději než Tom, což má co dočinění s faktem, že Tom není tak napnutý jako Bill - jsou tu takové gumy, které procházejí jejich těly, tím pádem můžou pózovat. Takže Tom je i ten línější. Rád sedí dole oproti Billovi a někdy když nedávám pozor, tak spadne a sedí na špinavé zemi a musím je vyprat!

Kde Puppenjungs Bill a Tom spí?
Ziggy: Spí právě teď vlastně! Musela jsem je vyčistit a opravit jim obličeje, protože po rtom roce jsou na stranách docela špinavý, takže teď spí dokud se jim hlavy neopraví, potom se vrátí do akce. Dokonce na obličejích prošli menšími změnami. A myslím, že teď vypadají i líp!

Viděli někdy Bill a Tom tvoje Puppenjungs?
Ziggy: Během posledního turné moje kamarádka měla fotku Puppenjungs a dala ji podepsat Billovi a Tomovi a řekla mi, že Bill řekl, že naprosto miluje svoji panenku, ale bohužel, kluci ještě neviděli "jejich" panenky doopravdy. No, možná že na dalším turné.

source (c) MTV Buzzworthy

Ready Set Go (with Tom and Georg chorus)

27. března 2009 v 22:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Sandra zpívá Rette Mich ve švédštině

27. března 2009 v 22:21 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Aukce - podepsané věci TH

27. března 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Z100 Portland kontaktovalo THA. Právě teď probíhá charitativní aukce pro SOLV a jsou tam i Tokio Hotel věci...

Podepsaná fotka a podepsaný set

Už zbývá pouze den!


Kaulitz Duet - Bill & Tom singing Monsoon

27. března 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka
TokioHotel - official profile