"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Duben 2009

"Little Tom and Bill" (by Allegator)

30. dubna 2009 v 15:01 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Kresby
http://th-twincest.net78.net/coppermine/albums/Fanarts/allegator/tom_and_little_bill_by_allegator.jpg

nádhera :-***

RTL Punkt 12 (27.4.2009)

27. dubna 2009 v 19:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Výpovědi dívek z "Les Afghanes On Tour"

27. dubna 2009 v 19:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Perrine D.

  • Co je tak speciálního na světě Tokio Hotel je to, že je fanoušci pořád chtějí vidět. Čím víckrát je vidíte, jste šťastnější. Je to jako soutěž, vidět je tolikrát, jak je to jen možné. Někteří fanoušci počítají, kolikrát se jim je podaří uvidět.

  • Přišel ke mně a dal mi pěstí, potom jsem spadla na zem a ještě jednou mě udeřil do obličeje pěstí.

  • Do oka a dál jsem neviděla, v uchu jsme měla bzučení.


Některé dívky skupiny upustily. Katherine a Melanie si myslí, že věci zašly už příliš daleko.

Katherine:

  • Musely si všimnout, že kapela dostane strach, když nosí šátky a nejde je rozpoznat. To je baví. Dokonce si koupily bílé masky, které připomínají zabijáky z USA a na pronásledování začaly masky nosit. Vypadaly děsivě a to se jim líbilo.


Spiegel TV - 26.4.2009 (english)

27. dubna 2009 v 19:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


Výhružný dopis od "Les Afghanes On Tour"

27. dubna 2009 v 19:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Příští týdny budou malou noční, pozor pozor....
Jsme nespokojené. Budeme netrpělivé. ROZUMÍTE NÁM???

Stále nám ještě nerozumíte, nemáte na nás žádné dobré reakce.
Už od září musíte vědět, že nejsme jako každé fanynky. Teď musíte nějak reagovat....

SPIEGEL TV: TH Stalker (26.4.2009)

27. dubna 2009 v 19:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Bill (by Claire)

27. dubna 2009 v 19:23 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Bill Kaulitz

Bild.de - Divčí skupina zastavuje nové album Tokio Hotel

27. dubna 2009 v 19:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.


Viva Live (2006) - Tom

27. dubna 2009 v 19:19 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  ♥♥ Tomík Kaulitz


Animace HIT Monsoon Live (3.2.2007)

27. dubna 2009 v 19:19 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
by moneys


Dohoda s Tokio Hotel ztroskotala

27. dubna 2009 v 19:18 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Už měsíce obtěžují maskované dívky Tokio Hotel. Jedna fanynka měla dokonce zaútočit na matku dvojčat Kaulitzových, Tom a Bill vznesli obvinění. A stalkers nechtějí přestat, řelk manažer kapely David Jost. Po skandálu na čerpací stanici Bahrenfelder (Tom uhodil Francouzsku Perrine), se chtěl advokát fanatických fanynek s kapelou dohodnout. Teenie hvězdám nabídl, aby stáhli obvinění proti dívčímu gangu, ale dívky musí písemně potvrdit, že se k Billově a Tomově rodiny už nepřiblíží. Ale dívky nechtějí přestat. Svého právníka vyhodily. "Dvě ze tří stalkers se zbavily svého mandáta", řekl Jost.


Stalkers vyhodily svého právníka, nesouhlasí s podmínkou od Tokio Hotel, chtějí pokračovat ve stalkingu!

24. dubna 2009 v 22:21 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA! VĚCI NEMAJÍ KONCE!

přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Již měsíce obtěžují maskované dívky Tokio Hotel. Při jedné příležitosti fanynka dokonce zaútočila na matku Kaulitzů a Tom a Bill vznesli obvinění. A stalkers nechtějí přestat, podle managera Davida Josta. Po skandálu na benzince (kde Tom uhodil francouzsku Perrine) chtěl právník fanatických dívek udělat rozhodnutí. Teen hvězdy navrhli dívčímu gangu přerušit soud, jenom když dívky podepíšou, že již nikdy nepřijdou blíž k Tomovi, Billovi a jejich rodině. Ale dívky nechtějí přestat! Vyhodily svého právníka! Dvě ze tří stalkers se zbavily svého mandanta, řekl Jost.

source (c) Mopo.de

------

Dohoda s Tokio Hotel selhala: Kaulitzovi fanatické fanynky chtějí pokračovat ve sledování a vyhodily svého právníka!


Nejžádanější koncert - Tokio Hotel

24. dubna 2009 v 22:21 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Toto je stránka, kde si můžete zažádat o vystoupení nebo koncert jistého interpreta.

Nejžádanější koncert - 2.místo Tokio Hotel
Nejžádanější koncert po celou dobu - 1.místo Tokio Hotel


Kapela "Ranetki"

24. dubna 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Zajímavosti
Zpěvačka se jmenuje Anna, je to zpěvačka ruské kapely Ranetki.
Mezi jedny z jejích vzorů patří i Bill.

Descarga MTV / Brazil

24. dubna 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Tokio Hotel navrhli trika pro H&M

24. dubna 2009 v 22:19 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Nová kolekce jménem "Fashion Against AIDS" dorazí do H&M obchodů v červnu. 25% z výdělku této kampaně bude dáno projektům, které pomohou proti AIDS a HIV. Použitý materiál je 100% organická bavlna.
Designéry jsou: TOKIO HOTEL, Katy Perry, Dita von Teese a Roisin Murphy...

-------

Od června proto budete moci najít v H&M obchodech oblečení navržené Tokio Hotel na pomoc této kampani ;-)

Bill je zamilovaný! (Lední medvědi v sobě našli lásku na první pohled)

24. dubna 2009 v 22:19 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články


Lední medvědi Bill, napravo, a Lara takhle reagují na svoje první setkání v Zoom Erlebniswelt Zoo v Gelsenkirchenu, Německo, v pátek 17.dubna 2009. Lední medvěd Bill přijel ze Zoo v Brně, Česká republik, jako nový partner pro lední medvědici Laru.

Mohlo to dopadnout jako hrozné rande naslepo - s velkým N pro nepříjemné. Ale místo toho, lední medvědi Bill a Lara plavali, hráli si a objímali se jako praví medvědi a to hned na svém prvním setkání u Lary v Zoom Erlebniswelt Zoo v Gelsenkirchenu, Německo. Tihle dva krasavci byli dáni dohromady ošetřovatelem, který doufal, že budou reagovat, přesně jak se stalo, dát je zároveň i do svazku šťastně až na věky věků a - nakonec - k produkci medvíďat.
Bill ujel několik dlouhých mil za touto speciální dámou, přijel až celou tu dálku ze Zoo Brno v Brně, Česká republika. A Česko ho určitě bude postrádat: od jejich narození v roce 2007, Bill a jeho bratr Tom tam byli velkými atrakcemi. Tile dva jsou mláďaty uspořádaného medvědího páření, mezi mámou Corou (která bydlí v Brně) a tátou Umcem.
Tom byl taky poslán do nastávajícího rodinného prostředí, ale jeho příjezd do Prahy, kde se měl setkat s Bertou byl propadák. "Bylo jasné, že Tom byl velmi nervózní," nahlásil tisk Prahy. "Bouchal tlapami o klec. Nedalo se mu na tu cestu žádné sedativum a ani za to nedostal žádný dáreček."
Lara a Bill mají dost času na to, aby se mohli dávat dohromady ještě před obdobím páření. Mlluvčí pražské Zoo Vít Kahle říká: "Budeme muset počkat tak pět nebo šest let na medvěda, který bude schopen se stát otcem nových mláďat." Bill ale vypadá, že už je připraven na excelentní start.

Pro více fotek z prvního rande tohoto krásného medvědího páru si zajděte na:

source (c) MSN

Stalking: Když láska fanoušků zachází příliš daleko

24. dubna 2009 v 22:19 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Jsou bohatí, slavní a žijí ve strachu. Ve strachu ze stalkers. Často nejsou celebrity jenom obtěžovány a vyhrožovány, ale taky napadeny. Tokio Hotel jsou nejnovějším příkladem na dlouhém listu celebrit, kteří jsou oběťmi stalkingu.


Stalkers mají ve své osobnosti něco z fanoušků. Jeji vášeň, nicméně, je mimo hranici zdravé lásky fanoušků. Jejich akce je podporována označením posedlého a abnormálního statusu. Někteří terorizují své idoly s denními dopisy, emaily nebo dary. Další je sledují na každém kroku a obtěžují je.
.
.
.
Dokonce i dívčí skupina "Les Afghans on tour" obtěžovala kapelu Tokio Hotel po půl roku. Skupina se skládá ze čtyř dívek, které si maskují obličej šátkami. Byly více než fanynky, tohle aspoň je v jejich vyhrožujícím dopise, kde oznamují Tokio Hotel, že budou jejich "malou noční můrou". Ani to je ale neodradilo ještě od toho, aby ohrožovaly členy rodin těchto muzikantů. Proto taky byla matka dvojčat Billa a Toma obtěžována a fyzicky napadena.

Britney Spears, Jamie Foxx, Tokio Hotel - všichni jsou světky posedlých fanoušků. A to je jenom duben!

V Německu platí od 22.března 2007 za stalking tři roky vězení. Vyšší tresty přichází ještě v pochyb když stalker hazarduje se životem nebo byla vykonána fatalita.
.
.
.
.
.

source (c) News


Kresby Billa (by Giannira)

24. dubna 2009 v 22:18 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Kresby
free image host free image host free image host free image host free image host free image host
TokioHotel - official profile