"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Červenec 2009

Rock Hard F*** Safe foto-akce končí

29. července 2009 v 22:29 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Ahoj,

chtěli bychom poděkovat všem, co se zúčastnili naší foto-akce Rock Hard F*** Safe a zároveň oznamujeme, že 31.7. akce končí a všechny došlé fotky budeme odesílat Tokio Hotel a do H&M.
Pokud jste ještě neodeslali svou fotku, a chcete se ještě zúčastnit, máte poslední šanci to udělat do konce srpna.
V případě jakékoli odezvy od TH nebo z H&M Vás budeme informovat!

Dále bychom Vás chtěli upozornit, že na našich webových stránkách (www.tokiohotel-fanklub.cz) již můžete najít první informace k VNS 4. Další informace, případné změny apod. budeme na našich stránkách aktualizovat, proto nezapomeňte sledovat náš web.

Ještě jednou děkujeme všem, co se zúčastnili naší akce a těšíme se na vás na VNS 4!

S pozdravem
FC Team

[29.07.2009] Kdo nasává nejčastěji?

29. července 2009 v 22:28 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Tom's Blog
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Udělat něco dobrého, vytáhněte zástrčku a především nepoužívejte plazmové televize... alespoň pokud milujete životní prostředí. Toho, koho to nezajímá, může pokračovat stejně jako předtím. V případě, že chcete urychlit globální oteplování a vytvořit léto všech lét, celý den hrajte na obří plazmové televizi video hry a poslouchejte hudbu na vašem počítači.

Tom's Blog - tokiohotel.de

[28.07.2009] Jak dobré je tohle, prosím? Posedlý auty...

29. července 2009 v 22:28 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Tom's Blog
Tohle auto jsem si vytisknul a uložil pod můj polštář. Eventuálně to poběží jako u zubní víly a když zítra ráno brzo vstanu, nechá tuto káru před mými dveřmi. Musí se jenom pevně věřit a zcela určitě to bude fungovat!
Tom's Blog - tokiohotel.de


Již zítra Nokia soutěž!

29. července 2009 v 22:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Podle zprávy na Facebooku již zítra bude otevřena soutěž na http://www.nokia.de/tokiohotel, kde budete moci vyhrát 350 x 2 lístky na Tokio Hotel show!

Tokio Hotel si nahrabou miliony, aniž by něco udělali

29. července 2009 v 22:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Všechny novinky nejsou u německé kapely Tokio Hotel teď jenom černé.
Kapela Billa Kaulitze dodává k efektu zpívání exkluzivní smlouvu se značkou telefonů Nokia. Podle bulváru Bild jim to vidělá několik milionů eur.
Tahle velmi lukrativní spolupráce bude vypomáhat v příštím turné kapely k novému albu Humanoid.
Tohle pomůže klukům z Magdeburgu lehce vydělat peníze, které budou moci alespoň utratit před soudy:

Tokio Hotel: "Kdyby někdo z nás byl moc nafoukaný, tak ho ostatní stáhnou zpátky na zem."

29. července 2009 v 22:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Starší článek z 2006


Říkejte si co chcete: v Německu je stěží něco jako tahle kapela - kdekoli,kdykoli - v celém zábavním průmyslu. Dívky křičí, drží si rukama hlavu - všude. Tokio-Hotel-Alarm! Není divu, že tihle čtyři kluci z Magdeburgu jsou ti nežhavější kandidáti na Echo!
Jak můžou v téhle masové hysterii zůstat v klidu při zemi? Na fotkách se Bill (16), Tom (16), Gustav (17) a Georg (18) zdají trpělivý, ani nadřazení nebo arogantní.
Jak to: "Nejsme žádné divy nebo nemáme hlavy v oblacích. A kdyby se to stalo, tak ho ostatní zase stáhnou zpátky k zemi, známe se příliš dobře," říká Bill pro Viva Bam, který má taky identické dvojče (Tom je o deset minut starší), přes telefon v tourbuse. Být cool je součástí rockového života hvězdy a na telefonu zní velmi šťastně, čile a upřímně.
Jako na prvním shootingu pro Viva Bam v červenci 2005. Byli pouhými nováčky a stále daleko od vrcholu. Jen o osm měsíců později, Tokio Hotel JSOU nováčci.
Díky nedostatku místa, kde není bohužel místa pro každého, je to plné a vyprodané u nich za noc. Jsou navíc nominováni ve čtyřech kategoriách na hlavní evropskou hudební cenu Echo - zatímco zakladatelé jako Söhne Mannerheim měli "pouze" tři nominace.
"Není to cool? Je stále těžké tomu všemu porozumě," říká Tom. "Je to neuvěřitelné, právě jsme přijeli z Nürnebergu, kde jsme minulý červen hráli na festivalu asi před pěti lidmi, zatímco děti kreslili klauny s červenými nosy," říká Bill.
V té době nikdo neznal jejich jméno, nikdy se nedostali do zákulisí, kde byli i známý interpreti. "A nyní jsme ve stejném městě hráli přd 10 000 fanoušky - a všichni přišli kvůli nám! Je to tak cool!"
Na prvním vystoupení bylo Billovi a Tomovi devět let, u hledání talentů v Wolmirstedtu (Sachsen-Anhalt) v televizi, ani ne před šesti lety, nemohl určitě producent Bernd Michael ani tušit, co se stane.
"Muzika bude vždy na prvním místě, kapela pracovala během turné na nových písních pro druhé album," a Tokio Hotel právě vydali třetí singl Rette Mich - která je narozdíl od DDM a Schrei baladou.
Zachránili ale tihle kluci někdy někoho? "Před 5 lety Tom a já jsme domů přivedli 9 měsíčního Doberman-Labradora z psího útulku, kde jsme ho zachránili," říká Bill. "Pes měl špatné zuby z toho, jak pořád pil pivo. A jeho uši byly naprosto popálené z toho, jak o něj byly típány cigarety - dohlídli jsme na něj, takže se zase zotavil!"
O dva měsíce později, tento čtyřnohý přítel poděkoval novým vlastníkům záchrannou akcí! Jednou večer ho Tom vzal na procházku, Bill šel za nimi a šel zkratkou přes zamrzlé jezero - a led prasknul! "Ničeho jsem si nevšimnul, ale on slyšel ten slabý křik strachu. Pes začal výt a běžel za Billem," pamatuje Tom. "Pamatuješ? Bylo to, jak jsem tě našel na tom ledě. Jeden by řekl, že jsme ho zachránili a on zachránil nás"
Jejich ochranitel dnes večer nebude s dvojčaty na červeném koberci na Echo Awards v Berlíně. Místo toho čeká doma v Loitsche (blízko Magdeburgu) a nemůže je chránit před stovkami křičících a omdlévajících fanynek. Ale kluci nechtějí být zachráněni. "Dodává nám to energii, líbí se nám to! Hysterie nás neděsí!"


Tokio Hotel: Rok získání slávy 2005, věk získání slávy 16

29. července 2009 v 22:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Reprezentativní práce: Schrei

Vyhráli 7 cen v roce 2005, 8 cen v roce 2006, 11 cen v roce 2007 a 14 cen v roce 2008. A je to skoro půl roku, kdy vyhráli Best Online Star na německém Comet Awards. Je to prostě úžasné kouzlo německé rockové kapely, Tokio Hotel, které se ukazuje.

V kapele jsou čtyři osoby. Frontman Bill Kaulitz, kytarista Tom Kaulitz (jsou dvojčata), bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing. V roce 2001 kapela vznikla v Magdeburgu a v té době se kapela jmenovala Devilish. Měli v Magdeburgu pár malých show, ale možná pro to, že byli tak mladí, tak si jich moc lidí nevšimlo. Frontman Bill Kaulitz se zúčastnil v TV soutěžní show, ale selhal v semifinále, ale to byl stejnak začátek úspěchu. Nahrávací producent Peter Hoffmann našel v Billovi potenciál. Jméno kapely se změnilo na Tokio Hotel. Tokio znamená Tokyo v němčině. Použili tohle slovo, protože si mysleli, že město Tokyo je velmi cool a vždycky spí na hotelech, proto to další jméno. A Peter Hoffman je doporučil Sony Company. David Jost a Pat Benzner se rozhodli na této kapele taky podílet, v textech, a naučili ty mladé lidi líp hrát na nástroje. V září 2005 vydali svoje první album Schrei. Skoro všechny písně na albu byly napsal Peter Hoffman, David Jost a Pat Benzner a píseň Schrei, Rette Mich napsali všichni tři dohromady. Tokio Hotel napsali jenom píseň Unendlichkeit. Vydání alba bylo tou nejdůležitější dobou pro kapelu. A kapela se stala v Německu velmi slavnou. V roce 2007 kapela vydala druhé album, v únoru to bylo Zimmer 483, tohle bylo taky německé album a velmi dobře se prodávalo. V té době byli Tokio Hotel již velmi známou rockovou kapelou v Německu, takže vydali taky anglické album Scream v červnu. A kvůli tomuhle albu se stali nejslavnější a nejdůležitější kapelou světa a mnoho mladých lidí je miluje. Krása frontmana Billa Kaulitz je nezapomenutelná.


MME Berlin a RTL TV Dokument o Tokio Hotel

29. července 2009 v 22:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Drazí fanoušci Tokio Hotel!

Pro RTL TV produkci chce MME v Berlíně zrealizovat dokument o Tokio Hotel. Mělo by se to vysílat ještě tento rok. Bude to do této doby nejdelší a nejvíce emocionální dokument na německé televizi vůbec! A proto TV produkce potřebuje urgentně vaši pomoc.
TV produkci shání všechny fotky a videa:

- první vystoupení kapely (Talentová soutěž)
- video / audio: "Leb die Sekunde" (Billův první song)
- první vystoupení kapely Devilish (Hegel rocks!)
- fanoušci na návštěvě Toma a Billa Kaulitze domu v Loitsche
- TH vystopuení jako "Black Question Mark" nebo "Devilish" na vesnických festivalech
- soutěže, malé kluby, atd.
- fan-fotky a nahrávky, které jste získali a nikdy nebyly vidět

Takže jestli máte počáteční fotky nebo video nahrávky, tak prosím kontaktujte MME Production.


Děkujeme velmi moc jménem MME a RTL

Bravo č.30 (Ru)

29. července 2009 v 22:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Bravo č.32 (De) scan posteru

29. července 2009 v 22:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Postery

MDF interview (29.08.2003) by Bambi

29. července 2009 v 22:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Pomluva - Dvojčata na koncertě Britney Spears?

29. července 2009 v 22:21 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Říká se, že dvojčata byla viděna ve společnosti několika přátel na koncertě Britney Spears, který se konal 26.července v Berlíně a kde taky tato zpěvačka končila svoje evropské turné "Me Against the Music Live" v O2 World (kde se bude v listopadu taky konat MTV EMA).

Anim Billa

29. července 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Kresba Billa

29. července 2009 v 22:20 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Kresby
www.tokiohotelfurimmer.com

Q102 Radio (29.10.2008)

29. července 2009 v 22:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Philadelphia 29.10.2008
Screens: Der letzte Tag (by MrsTomKaulitz)

29. července 2009 v 22:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Screens: Ready,Set,Go (by MrsTomKaulitz)

29. července 2009 v 22:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Screens: An deiner Seite (by MrsTomKaulitz)

29. července 2009 v 22:15 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Mix fotek 2006

29. července 2009 v 22:15 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  TOKIO HOTEL


TokioHotel - official profile