"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Září 2009

Anims: Pohled do studia TH na nahrávání (by Silmar)

25. září 2009 v 18:01 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
xx

Anims: Bill a Tom se vysmívají sami sobě (by silmar)

25. září 2009 v 18:00 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
x
xx

Screens: Tokio Hotel message (by Evelyn)

25. září 2009 v 17:59 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Tokio Hotel Message - MTV Day Greece 2009

25. září 2009 v 17:59 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Bill: Hey, my jsme...
Kapela: Tokio Hotel.
Bill: Nemůžeme se dočkat, až vás všechny uvidíme v Athénách 9.října na MTV Day 2009

Anims: TH TV Epizoda 4 (by Sophie, ???)

25. září 2009 v 17:58 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Nový vzhled Tokio Hotel iTunes.de

25. září 2009 v 17:58 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Egyptian

25. září 2009 v 17:57 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Avatary (Mariesen)

25. září 2009 v 17:56 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Avatary

Z předměstí Magdeburgu na světové turné

25. září 2009 v 17:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Kapela Tokio Hotel vydává v příštím týdnu své třetí album Humanoid.

Magdeburg. V roce 2001 na předměstí Magdeburgu čtyři dvanáct-čtrnáct let staří kluci hrají na své nástroje. Říkají si v té době Devilish. Tom, Bill, Gustav a Georg jsou nyní už ovšem milionáři. O osm let později jsou totiž Tokio Hotel. V tomto okamžiku dokonce světové hvězdy.
Vlastně je to vtip v rockové historii: V tuto chvíli dvě východní kapely soutěží v duelu o to, kdo je německá nejvíc úspěšná rocková kapela všech dob. Tyhle dvě kapely mají přesto cílové publikum trochu jiné.
Metalový rockeři Rammstein vydávají po dvou letech 16.října své šesté album "Love is for everybody". Muzikanti z Schwerinu, Chemnitzu a Berlína a hráli jako GDR punkové kapely jako "The Your Ear" a "Feeling B" Potom tu jsou čtyři mladí muzikanti Tokio Hotel - narozeni mezi 1987 a 1989 - jsou z Magdeburgu. Jejich třetí album Humanoid se taktéž objeví 2.října.

Dvě kapely bojují o první místo

Co mají tihle "špatní chlápci" z Rammstein společného s teenage Tokio Hotel kromě stejný kořenů? Hodně. V minulosti, úspěch: Rammstein prodali dvanáct milionů nahrávek, Tokio Hotel prozatím jenom pět milionů. Současně však oboje kapely soutěží o první místo v německých hitparádách. Ode dneška je tomu týden, co se objevil první single ze dvou nových alb, singly Pussy od Rammstein a Automatisch od Tokio Hotel.
A skutečně po světě. Rammstein zpívají Pussy v německo-anglickém mixu. Ne moc dospělé texty zde mluví o lásce k lehkým ženám. Zatímco Automatisch je o falešné lásce. Tokio Hotel jsou opravdu dobří v mezinárodním marketingu, a z toho důvodu byl Humanoid nahrán ve dvou jazycích. Takže nyní hraje anglická verze Automatic v Barceloně, Rio de Janiero nebo Dallasu v rádiích, zatímco Automatisch zní v německy mluvící části Evropy.
A současné umístění? Mezinárodní zveřejnění Pussy a Automatic/Automatisch poprvé od zveřejnění do národních hitparád. Tyto listy jsou výsledkem zvukového nahrávání a hudebního prodeje v internetových portálech pro stahování.
V Německu Media Control kontroluje týdenní hitparády, ale taky tzv. Denní trendy. Jsou tam denní prodeje, s dvoudenním zpožděním. Rammstein jsou zachyceni 18.září na první pozici a Tokio Hotel jsou ve stejný den na druhém místě. Včera se Tokio Hotel posunuli na deváté místo, zatímco Pussy je pořád současně nejprodávanějším singlem v Německu.
Nyní zvoní alarm u Universal Music, nahrávací společnosti Tokio Hotel. Melanie Fürste, tisková managerka kapely, popírá. "Mnoho mladých fanoušků nekupuje singly, ale čekají na album," říká. Sascha Wernicke, hudební editor a Tokio Hotel expert od mladistvého časopisu Bravo taky zmiňuje jiný důvod: "Teenagery nemají kreditní karty. Takže si kupují muziku méně, než ostatní lidé na internetu z download portálů."
Automatisch na Musicload je na listě nejstahovanějších singů. Com včera oznámil 61 místo v Top 100 (Pussy na 36.místě). Apple download servis iTunes dostal Tokio Hotel za poslední dva dny z 57.místa na 45. (Pussy na místě 8.).
Možná že už tu ani tak mladých fanoušků není s novým zvukem Tokio Hotel? I když by to nemělo být tak špatné. "Dokonce i fanoušci Tokio Hotel z 2005 jsou nyní o čtyři roky starší."
Ve skutečnosti, Humanoid od Tokio Hotel zní - omluvte mě - nezní jako Teeniepop, ale jako velmi vyspělé album od hlasité metalové kapely. Jako Rammstein. Obě kapely nahráli své nejnovější album naprosto nezávisle na druhých v Kalifornii. Možná, že je tomu opravdu tak.
Zajisté je tu i nějaký důvod toho, proč nové písně od Tokio Hotel jsou v anglických verzích více chytlavé než v němčině. Zdá se to jednoduše víc cool, když Bill Kaulitz nezpoví o "Sonn-Nen-Sys-Tem" ale "Darkside of the sun".
Sarah Ostermann - pracuje u Universal Music pro mezinárodní tiskovou práci Tokio Hotel - zná plný program kapely: zítra, v sobotu, přijíždí Tokio Hotel na MTV událost v Římě. "Potom pojedou do Francie, Stockholmu, Helsinek, Finska. Potom znova Itálie a Španělsko. 9.října je MTV koncert v Řecku a potom tu jsou termíny pro USA." Interview pro noviny, vystuopení v TV show a rádio stanicích. To všechno mezi různými spontánními koncerty. Propaace se ovšem zatím jenom zahřívá.

Dům v Hollywoodu

Bravo editor Sascha Wernicke, jeden z několika novinářů, který s nimi získal interview. Bravo ve středu zveřejnilo příběh, kde Bill a jeho dvojče Tom Kaulitz, zmiňují, že chtějí mít dům v Hollywoodu. Oba žijí již nějakou dobu v Hamburgu.
Má Magdeburg stále kapelu? Wernicke, "No, Gustav a Georg stále žijí v Magdeburgu, a kdo si to chce připomenout, tak mě o tom ujistili v interview." Georg je již taky půl roku zadaný, našel si přítelkyni, kterou potkal v Magdeburgu. "Nechce se vůbec ukazovat na veřejnosti," Bravo novinář oznámil.
Bubeník Gustav stále zůstává taky doma, fanouškům je i známo, že v červenci na jedné diskotéce byl zmlácen. Nejspíš toho trochu víc vypil podle všeho.
I když jejich nový zvuk zní více tvrdě a vyspěle, tak Pussy by prostě neseděla k Tokio Hotel.


source (c) Volksstimme.de

MSN

25. září 2009 v 16:57 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Ze stránky MSN...


Pustit si to můžete : ZDE

Topp získal exkluzivní interview s Tokio Hotel v hotelovém pokoji

25. září 2009 v 16:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

- "Chceme do Norska."
- "Doufáme, že nám fanoušci odpustili!" říká Bill Kaulitz pro Topp. Tokio Hotel jsou naprosto zpátky a těší se na setkání s norskými dívkami.

Setkali jsme se s Tokio Hotel v módním East Hotel v Hamburgu, v pokoji německých superstars. Před interview jsme si poslechli pět písniček z nadcházejícího alba Humanoid. Kluci mají u sebe dva členy ochranky, aby se ujistilo, že nikdo nepovolený nevstoupí. Po tom, co se Tokio Hotel stali superstars už nemůžou jít nikam sami.

"Líbí se mi tvůj styl," říká Bill, když se objeví ve dveřích. Bill má na sobě vysoké boty, úzké černé džíny a je jak vyšší, tak hubenější, než jsem si představovala. Ale taky víc pohledný. Billovi a Tomovi padnou jejich nové účesy a zdají se víc dospělý, než předtím. Ale víc angličtiny se ani Tom, Bill, Gustav nebo Georg nenaučili od poslední schůzky s Topp, i když je album vydáno v obou jazycích. Do hotelového pokoje zajistila nahrávací společnost překladatele.

- "Nejlíp je ve vlastní posteli."
- "Je v pořádku, že budeme odpovídat německy?", ptá se Bill.
- "Rozumíme anglicky, ale rádi bychom odpověděli, jak nejlíp to jenom půjde a jestli je to pro vás v pořádku," Bill se na mě dívá a usmívá se.
Přikývla jsem a odpověděla, že jsem se učila němčinu na škole. Jak dobré to ovšem je, to jsem se neodvážila popovým hvězdám říct.

Jaké to je být zpátky?
- "No, pro nás to není ani jako comeback, i když většina tvrdí, že tomu tak je. Hráli jsme a pracovali po celou tu dobu, takže je pro nás jenom nádherné, že to je konečně venku."
- "Opravdu jsme se těšili na reakce alba, ale jsme taky trochu nervózní z ozvěn.

Byli jste hodně v USA, nahrávali jste svoje album v Německu nebo tam?
- "Obojí. Byli jsme v LA, Miami a v různých studiích zde v Německu. Máme producenta v LA, takže je tu nějaké cestování. Taky jsme komunikovali přes web a Skype," říká Bill.
- "Bylo pro nás dobré získat energii z různých míst a inspiraci taky, zatímco jsme pracovali. Nový vzduch k dýchání. Ale je tu něco speciálního na tom, když máte vlastní postel, ve které můžete spát," říká Bill.

Mohli byste žít v USA?
- "No, je pro nás těžké opustit Německo. Tady máme svoji rodinu, přátele a jiné příbuzné. Ale dům v USA bychom měli rádi, abychom pokaždé nemuseli být na hotelu," říká Tom.

Těžké časy
Dvojčata Bill a Tom mají stejný dům a nepotřebují žít nezávisle. Tenhle sourozenecký pár je jeden druhému nejlepším přítelem a sdílí spolu vše. Bill uznává, že bylo dobré, že měl Toma po svém boku, když byl vloni na operaci.

Můžeš říct něco o té operaci, kterou jsi měl? Všechno už je v pořádku?
- "Ano, musím říct, že to pro mě bylo těžké, hlavně protože jsme museli zrušit několik koncertů. Doufám, že nám fanoušci odpustí, je opravdu neštěstím, že se to týkalo i jich. Doufám, že se to už nikdy nestane. Ale bylo to něco, z čeho jsem měl strach," říká Bill.
- "Jsem už v pořádku - zaklepu na stůl," říká Bill a každý zaklepe na stůl taky.

Museli jste zrušit svůj koncert v Norsku, myslíte, že byste mohli dát nové koncerty?
- "Nevíme kdy přesně, ale plánujeme velké turné na 2010 - a chceme taky do Norska. Milujeme norské fanoušky."

Mohli byste randit s fanynkou?
- "Nikdy neříkat nikdy."

Přečtěte si více o Tokio Hotel v příštím ToppScreens: THTV 2 - Epizoda 4 (by Evelyn)

25. září 2009 v 16:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tokio Hotel jsou oficiálními RTL II-Young-Fun-velvyslanci

25. září 2009 v 16:37 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
První spolupráce mezi Tokio Hotel a RTL II. Mnichov, 25.9.2009 - Tokio Hotel se setkali s RTL II: Německá rocková kapela Tokio Hotel jsou odteď prvními Young-Fun-velvyslanci mnichovského televizního vysílání. Úkol Young-Fun-velvyslanců je takový, zprostředkovat mladé cílové skupině novou RTL II-"it's fun."- životní pocit. V novém traileru dělají Tokio Hotel svou novou velvyslaneckou prací všem čest.

V tomto traileru přiznávají Bill a Tom svou lásku k RTL II. K vidění jsou scény z nového klipu Automatisch a top vrcholy současných programů RTL II. Výsledkem je vzrušující a zábavná zkušenost.

Trailer výhradně mluví k mladému publiku RTL II. Cool, emocionální a módní image Tokio Hotel a značka RTL II se vzájemně dokonale doplňují. Výňatky z nového klipu "Automatisch" a scény z programu RTL II přenáší lehkost a zábavu. Tady se vidí život z jeho pěkné stránky.

"Tokio Hotel byli našimi vysněnými kandidáty pro tuto práci RTL II-Young-Fun-velvyslanců," řekl Carsten Molis, který je zodpovědný za novou RTL II - marketingovou strategii. "Cíleně nemůžou být naše nové komunikační značky relevantně přepravovány pro naše publikum."

Po Lady Gaga, která je vítězkou hitparád, jsou Tokio Hotel druhým oficiálním partnerem RTL II it's fun.". Další trailer s Tokio Hotel je v plánu.

[…]


Vyhraj lístky na nadcházjící turné a setkání s kapelou

25. září 2009 v 16:36 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Vyhraj na Myspace první lístky na nadcházející turné a osobní setkání s Billem, Tomem, Gustavem & Georgem. Aby čekání netrvalo tak dlouho, dostane každý vítěz osobní video zprávu na vlastní myspace-profil - jenom pro tebe přímo od Billa, Toma, Gustava & Georga! Chceš být u toho? Potom tady zanechej komentář s textem, fotkou nebo videem a řekni nám, proč zrovna ty by ses měl/a setkat s Tokio Hotel na jejich velkém nacházejím turné.
Konec je v pátek (2. října) ve 23.59 hod.

source: Myspace


Program v Itálii (26,27,30.9.)

25. září 2009 v 16:36 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Termíny
26.9. - Řím
> 16:15 hod. - Live Chat na Habbo.it. Tokio Hotel budou chatovat se svými fanoušky v prvním poschodí Radisson Blu Hotel v Římě.
> 20:30 hod. - CocaCola Live @ MTV - Tokio Hotel budou vystupovat v této show na Piazza del Popolo dvakrát, na začátku a na konci.

27.9. - Milán
> 14:00 hod. - Fan Party - z podia klubu budou Bill, Tom, Gustav a Georg odpovídat na některé otázky od fanoušků. 500 šťastných fanoušků se dostane na Fan Party.

30.9. - Milán
> 21:00 - X Factor; Tokio Hotel budou vystupovat s Automatic a budou odpovídat na otázky od moderátora Francesca Facchinettiho.

Source: italian newsletter

[24.09.2009] Tanec s hvězdami!

25. září 2009 v 16:35 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Tom's Blog
Beze slov...

3D koncert - ukázka

25. září 2009 v 16:35 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
V Amsterdamu, Rotterdamu, Baceloně a Madridu se budou konat 3D virtuální koncerty. Na stránce ww.mediamarkt.es/musica_peliculas/...hotel_humanoid/ se můžete podívat na ukázku.Tom ve studiu v L.A. (by silmar)

25. září 2009 v 16:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
http://s4.tinypic.com/2lly7uo_th.jpg.http://s4.tinypic.com/s6ssnk_th.jpg.http://s4.tinypic.com/m8ebnd_th.jpg

Exkluzivně: Podívejte se na Tokio Hotel ve studiu, nahrávání Humanoid

25. září 2009 v 16:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Podívejte se, jak Bill Kaulitz mluví o nahrávání jeho hlasových tracků.

Hodně očekávané album Tokio Hotel, Humanoid, bude v obchodech od 6. října a kluci vědí, jak zabít čekání svých fanoušků, což je důvod, proč MTV News poskytli exkluzivní věc, abychom ji se všemi sdíleli.

S kapelou jsme už spolupracovali na preview jejich prvního singlu "Automatic" a fanouškům také poskytli video ze zákulisí natáčení. A nyní máme pohled do studia v Los Angeles, kde Tokio Hotel nahrávali Humanoid.

Nikdy dříve nezveřejněné záběry, frontman Bill Kaulitz ukazuje místnost, kde nahrává zpěv a jeho high-tech mix pro vokály, který jak vysvětluje "existuje v Německu….což je důvod, proč nahráváme v L.A." Také popisuje své nahrávací techniky, které by šly shrnout jedním slovem jako "hlasité".

"Mnoho lidí používá běžné 'sluchátka na hlasitost', ale já je nemůžu vystát. Musím se cítit, jako že stojím na podiu a stojím vedle ostatních kluků," vysvětluje. "Také potřebuju extra zesilovač, takže můžu všechno poslouchat opravdu hlasitě…Můžete s tím dělat šílené věci. Tohle v Německu nedostanete." Také jsme na vlastní oči viděli kytaristu Toma, které převedl dovednost, kterou většina fanoušků neviděla: Hru na klavír. I když samozřejmě, je to Tom, zatímco lechtal klávesy, jeho hlavní pozornost se přesunula jinam…na nahé ženy.

"To je ta nejzajímavější věc ze všeho," říká producent mimo kameru. "Když před vám stojí naprosto nahá. Viděli jste to také?" "Měli byste poslouchat tento úsek. Hraješ tuhle milostnou baladu," producent přerušuje předtím, než rozhodne, že tato loď se už plavila. "Myslíš jednu s tím pěkným zadkem, když stojí před zrcadlem?"


Bill o nahrávání songů & Tom hraje na klavír

25. září 2009 v 16:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

TokioHotel - official profile