"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Prosinec 2009

8.duel - World Behind My Wall vs. Lass und Laufen

31. prosince 2009 v 17:17 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  DUELY
Tento duel není mezi lidmi, ale mezi písničkami... hlasujte pro tu, kterou máte radši =)

1.World Behind My Wall


2. Lass und Laufen

Tento duel končí 30.04.2010.... =)

Konec 7. duelu

31. prosince 2009 v 17:09 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  DUELY
7. duel vyhrál TOM:Čí vlasy se vám po změně líbí víc??
BILL
38.5% (30)
TOM
61.5% (48)

All Stars č.01 (Rusko) poster

31. prosince 2009 v 16:09 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Backstage @ La chanson de l'année

31. prosince 2009 v 16:09 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Cool Girl Poster (leden 2010) / Rumunsko

31. prosince 2009 v 16:09 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Anim: Bill pohazující vlasy

31. prosince 2009 v 16:08 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky

Tokio Hotel, Vy a Numerologie

31. prosince 2009 v 16:07 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Mnoho lidí věří v magii čísel. My jsme se rozhodli rozkódovat jména TH kluků. Tenhle kód je možná jeden z nejdůležitějších aspektů, když nás čísla hodně ovlivňují. Abyste zjistili kód, tak musíte spojit písmena osoby jména s patřícími čísly, potom rozdělit čísla aby vzniklo číslo od 1 do 9. Poněvadž jsou kluků jména původně napsána v latině, tak jsme taky kalkulovali v latině. Taky jsme dodali kluků vyjádření o nich samotných.

Tom - 264 (2+6+4=12:1=3)
1+2: Tom a dva ochránci
Charakteristika "Tří". Osoba s kódem "Tři je optimistická, úžasný veřejný mluvčí a společná duše. Není jako kdokoli ostatní. Nejdůležitější věcí v jeho životě je jedinečnost, touha odlišovat se od ostatních, být opatrný. Je přátelský, ale někdy velmi emocionální a lehkomyslný. Má dar spisovatele a umělce. Když taková osoba nemá přátele, tak se cítí nešťastný a myslí si, že v životě zklamal. "Trojka" nemůže žít bez přátelství a komunikace, potřebuje být na veřejnosti.
Tomova citace: "Od mého dětství jsem nechtěl být jako všichni ostatní a experimentoval jsem se svými stylem a odpovídal svým učitelům. Nevidím se jako rodinného muže. Dávám přednost krátkým milostným aférám před dlouhodobými vážnými vztahy. Miluji komedie a rád dělám vtipy."

Bill - 2933 (2+9+3+3=17:1+7=8)
Charakteristika "Osmičky". Osoba s kódem "Osm" ráda přichází s velkými plány a začíná velké finanční projekty. Cítí se v byznyse jako ryba ve vodě a dosahují žádaných výsledků bez velkého úsilí a výdajů. Má vrozený talent pracovat s materiálními věcmi a financemi. Jeho slabým bodem je velká sebeúcta, která se může někdy obrátit i v megalomanii. Respekt a uznání je pro ně důležitý jako vzduch, bez kterého nemůžou být, i když ovoce z jejich práce je jasné a mluví za sebe. Zoufale potřebuje něčí pozornost, chce, aby s ním pořád lidé mluvili.
Billova citace: "Sláva je jako droga. Vždy jsem snil o tom, že lidé o mě budou mluvit a natáčet každý krok, který udělám. Někdy jsem se probudil a cítil, že nechci "ukazovat" moji tvář fotografům, ale potom, když jsem doma tak týden bez nějaké pozornosti, tak chci vidět publikum a děsím se, že každý na mě zapomněl."

Gustav - 731214 (7+3+1+2+1+4=18:1+8=9)
Charakteristika "Devítky". Osoba s kódem "Devět" je muž inspirace. Potřebuje atmosféru harmonie pro svoji práci a pro svůj život. Pracuje úžasně ve skupině přátel, přátelský, klidný - opouští skupiny vysoce problémových lidí. Flexibilní práce k němu sedí perfektně. Jako pravidlo, "Devítka" je nesobecká a velkorysá vůči ostatním lidem. Umí odůvodňovat a analyzovat čímž si umí získat respekt od šéfů, podřízených a spolupracovníků.
Gustavova citace: "Zatímco se ostatní strachují před show a běhají kolem v šatně jako šílení, tak já sedím v rohu a poslouchám muziku. Jsem rád v tichu a soustřeďuji se. Ráno vstávám před všemi ostatními a procházím se po městě sám."

Georg - 75697 (7+5+6+9+7=34:3+4=7)
Charakteristika "Sedmičky". Osoba s kódem "Sedm" nepospíchá s otevřením se pro cizí lidi, proto se zdá mysteriózní a záhadný. Je to filosofická osoba v chaosu světa a cítí se sám uprostřed řady. Je extrémně šťastný, když najde svoji spřízněnou duši. Když "Sedmička" pochopí, že jste ochotni si povídat, tak ochotně vám otevře svoji mysl. Řešení a každodenní problémy nejsou jeho silnou stránkou.
Georgova citace: "U mě je naprosto v pořádku, že Bill a Tom jsou 'vůdci' v naší kapele a říkají o sobě hodně ostatním v interview. Nepotřebuji vůbec tolik pozornosti."La chanson de l'anné - World Behind My Wall (30.12.2009)

31. prosince 2009 v 16:00 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Všichni Tokio Hotel napodobují

31. prosince 2009 v 15:57 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Silné vzory! Z nápadů těchto čtyř kluků žije celý showbyznys! Hořící nástroje, déšť na pódiu, účesy v manga nebo gangsta stylu: S cool live efekty a změnou vzhledu Tokio Hotel stále překvapují. A proto jsou Bill (20), Tom (20), Gustav (21) a Georg (22) skutečnými trendy, které jiné hvězdy kopírují. Jestli je to popová královna Lady GaGa (23), hollywoodské dívky jako Taylor Swift (20) a Demi Lovato (17) nebo Leo (21) z Queensberry - všichni kradou nápady Tokio Hotel! Co klukům nevadí: "Nejsme za to naštvaní. Pro nás je to obrovský kompliment, když nás jiní napodobují," říká Bill pro BRAVO. A jeho dvojče k tomu dodává: "To je přece úžasné! Protože to potvrzuje, jaké cool nápady máme!"

Gagsta-vzhled
Queensberry-dívka Leo před pár týdny zkopírovala aktuální účes Toma: Copánky ve stylu tvrdého gangsta rappera. S těmito úzce přilehlými copánky vypadá spíše jako Tomova tajná a cool sestra.

Manga-účes
Billovy vlasy z roku 2005 jsou už legendární! S tímto účesem se TH frontmen v roce 2005 proslavil. Unikátní kopii nedávno předložil americký zpěvák Adam Labert (27). Druhý v letošní řadě americké castingové show "Pop Idol", se ve své zemi stal obrovskou hvězdou a Billovým fanouškem! Adam přiznává: "Je ještě někdo tak fascinovaný Billem Kaulitzem jako já? Ještě nikdy jsem neviděl takovou krásu! Je jako nějaký cizinec!"

Pódiový monzun
V listopadu 2007 vystoupili Tokio Hotel se svým hitem "Monsoon" na TV Europe Music Awards v Mnichově - s lijákem na jevišti. Toto senzační vystoupení okopírovala hollywoodská dívka Demi Lovato o rok později ve svém klipu "Don´t forget". Také country-dívka Taylor Swift (20) je milovnice vody. Už na jejich koncertech v roce 2008 začal uprostřed songu "Should´ve Said No" pódiový monzun - tento vlhký live-track o několik málo dní později ještě přinesla na její britské truné.

Hořící klavír
Na MTV Europe Music Awards 5. listopadu v Berlíně nechali TH k songu "World Behind My Wall" hořet klavír a bicí. Jenom o dva týdny později ukradla popová královna Lady GaGa ohňovou show na American Music Awards v Los Angeles. U toho Tom zažertoval: "Lady Gaga se naše vystoupení tak líbilo, že mi volala, by se zeptala, jak jsme to s tím hořícím klavírem udělali. Myslím, že ona taky taky vyřešila poměrně elegantně…"

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // DE Bravo 1/2010


Le Chanson de l' année - World Behind My Wall

31. prosince 2009 v 15:56 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Axel Wunsch namaloval obraz s Tomem

31. prosince 2009 v 15:56 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Německý umělec Axel Wunsch namaloval kresbu Toma. Tento obraz se spolu s dalšími objeví 10. ledna 2010 v Meerane (Německo).


Bill Kaulitz + Russell Brand: Kocouři v botách

31. prosince 2009 v 15:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Oops, šmejdil Russell Brand ve skříni jeho nové lásky Katy Perry? V poslední době se britský komediant ukazuje zase a zase na nebezpečně vysokých podpadcích - podobně jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel.

Možná je to nějaký nový trend? Russell Brand chodí po ulicích v posledních týdnech na podivně vysokých podpadcích - vzhled, který byl doteď známý u Tokio-Hotel-zpěváka Billa Kaulitze.

Jak 20letý Magdeburčan, tak i 34letý Brit vědí, které módní prvky nesmí v žádném případě chybět, aby jejich inpozantní podpadky pefektně sedly do scény: Uplé džíny.

Billovy nohy jsou však natolik hubený, že na internetu už kolují zvěsti o anorexii; pták ráje Russell působí se svými vysokými podpadky jako osvěžující praštěná glam-rocková verze kocoura v botách.


Certifikát na Tokio Hotel les v Rusku

31. prosince 2009 v 15:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Program světové sbírky pro přírodu (WWF) & Altai státní lesní řízení "Live Planet"

Certifikát

je předán

Miroshnikova Eleonora
za příspěvek k obnovení Altai lesa.

Tohle je certifikát k 1 hektaru Altai lesa který dostal jméno
Tokio Hotel
od fanklubu Kaulitz.org

Igor Chestin
Ředitel WWF Rusko

březen 2009

World Wide Fund for Nature Russia
OGPN 1047796245904 INN 7709539331 Russia
WWF

Překlad ruského Bravo 01/2010

31. prosince 2009 v 15:24 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

"TH doufají, že posilní svoji pozici v hudebním světě. Přejeme jim úspěch!"

Tokio Hotel: Rozpoutali takové šílenství a rozšířili se ještě před vydáním dlouho očekávaného alba HUMANOID, ale to pro kluky nic neznamená. Album je skvělým úspěchem mezi fanoušky a novináři, jejich nová videa jsou hrány nonstop v TV a fanoušci zaplňují stadiony, aby viděli svoji kapelu. Vyhráli navíc Best Group na EMA. Jen pokračujte!
- Tohle je Bill, talisman kaulitz.org, nejzábavnější a čilá fan stránka Tokio Hotel v Rusku. Teď si můžete v BRAVO přečíst všechny žhavé novinky!

V prosinci se konala první Kaulitz Party v Moskvě. Opravdový Kaulitz dvojčata se nemohli dostavit, ale na párty byli jejich dvojníci.

Ahoj Bravo čtenáři!
Jak jistě víte, tihle kluci jsou plní překvapení! A náš fanklub taky! Teď můžete držet krok se všemi našimi událostmi. Setkejte se s Billem, talismanem našeho fanklubu. Má taky své vlastní fanoušky, anti-fanoušky, osobní vizážistku, doktora a plastického chirurga (mistr panenek musí být precizní) - Elena Volkova (Moskva, Rusko). Trvalá panenka Billa nahrazuje skutečného, poněvadž pravý Bill je pilný jak včelička: pozvali jsme ho na párty, ale štěstí nebylo na naší straně. Jaká to škoda! Byla to první Kaulitz Party v Moskvě! Arty (Billův dvojník) úspěšně nahradil opravdového Billa Kaulitze. Jak holky, tak kluci se s nim rádi fotili. VJ Mixxxa uspořádal soutěže a čas od času zmínil z nějakého důvodu německé porno. Ale nikdo se nestaral o německé porno: jak někdo mohl na něco myslet, když "Schrei" se ozývali z reproduktorů a krásné blondýnky z Moskvy se pohybovaly kolem? Bylo tu i několik hostů z Běloruska. Jistě, kluci byli v menšině, ale byli tak sexy! Kromě toho TH klučičí fanoušci jsou velmi pohlední - tohle je důležitost, která je taky dobrá. No, dívky, chcete mít přítele ve stylu Billa/Toma? Přivítejte na Kaulitz Party, která se bude opět brzy konat ještě předtím než opravdový Kaulitz dvojčata dorazí!

"TH mají ty nejhezčí fanoušky!"

Eleonora,
Admin Kaulitz.org

Sat1 - Stars & Stories (27.12.2009)

30. prosince 2009 v 14:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Indonésie vydá "Humanoid" v roce 2010!

30. prosince 2009 v 14:16 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky
Universal Music v Indonésii vydá Tokio Hotel album "Humanoid" v lednu 2010!


Adam Lambert kopíruje styl Billa Kaulitze

30. prosince 2009 v 14:15 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Bill Kaulitz je oboupohlavní mladý slaďoušek, který stojí před Tokio Hotel. Nalevo byl na červeném koberci na 2009 EMA Awards 5.listopadu 2009.


Samozřejmě, napravo je Adam Lambert, který má stejné Dior džíny a stejně šílený účes na VEVO Launch 8.prosince! Vypadá, že je trochu zabouchlý? Oh yeah.
Adam na Twitter 10.srpna:
"Poznámka na okraj: Je ještě někdo tak fascinovaný Billem Kaulitzem z Tokio Hotel. Nikdy jsem neviděl víc zářivější oboupohlavní krásu. Je jako mimozemšťan."
Taky řekl tohle, když byl dotázán na to, do jaké celebrity je blázen:

"Bill Kaulitz je krásný." Věci, které vás donutí jít Hmmm....


source (c) AllieIsWired

20 nejlepších alb 2009

30. prosince 2009 v 14:15 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Vánoce jsou opět tady a my z Terra Música jsme nechtěli říct sbohem roku bez toho, abychom oznámili kdo podle nás měl to nejlepší album (nebo nejzajímavější) v tomto roce. Dělejte si poznámky, dárek můžete najít přímo mezi těmito alby...

Tokio Hotel: "Humanoid"
Nenáviděni jedněmi a milováni druhými, Tokio Hotel jsou nejspíš formací úžasných extrémů. Ale za vkusem a barvami jsou statistiky, které opět podtrhávají dokonalost tohoto nového německého impéria, které vede osoba science fiction jménem Bill Kaulitz.
Kam se postaví, tak je vše v revoluci. Lidé křičí, omdlévají, brečí a nervózně se usmívají. Jsou novým fenoménem fanoušků, posedlost číslo jedna pro miliony následovníků po celém světě...a ještě dál.

source (c) Terra Música

Twist č.04 (Mexiko)

30. prosince 2009 v 14:14 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Tokio Hotel- ELA L'appel aux dons des stars

30. prosince 2009 v 14:14 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka
TokioHotel - official profile