"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Červen 2010

Producenti TH podepsali smlouvu u Kobalt

30. června 2010 v 23:59 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Textař a producent David Jost, Dave Roth a Pat Benzner podepsali exkluzivní smlouvu s nezávislým hudebním nakladatelstvím Kobalt Music Group, která vedle administrace zahrnuje také Creative Services.

Kobalt Music třem textařům nabízí k dispozici jejich Creative Services a přebírá zajištění odbytu na trhu, stejně tak jako právní administraci pro stávající Tokio-Hotel-Katalog a všechny jejich nová díla na celém světě mimo Německo.

V posledních sedmi letech se Jost, Roth a Benzner  téměř výhradně soustředili na Tokio Hotel. Vedle toho ale také psali songy pro "American-Idol"-umělce Adama Lamberta, Kerli, Sarah Brightman a Keri Hilson, jejiž platinový hit "I Like" jde na jejich konto. Kromě toho skládali hudbu pro  TV-kampaně BMW, Mercedes a Motorola, dělali remixy pro Mötley Crüe, Jewel, Laura Pausini, americkou-Star Faith Hill a napsali titul pro filmový soundtrack jako například pro film "Alenka v říši divů" od Tima Burtona.


TH vystoupí na MTV AZERBAIJAN

30. června 2010 v 23:59 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Termíny
Včera MTV Azerbaijan oficiálně potvrdila, že se Tokio Hotel zúčastní zahájení akce MTV AZERBAIJAN. Na začátku července bude tisková konference, kde bude zveřejněn přesný seznam účastníků.

Tato akce se koná v městě Baku (Azerbajdžán) 13.9.2010.

http://img205.imageshack.us/img205/8294/4545n.jpg

Humanoid World - Tokio Hotel Oficiální Fankluby Sběratelská Soutěž

30. června 2010 v 23:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Aby se oslavilo vzrušující vydání Welcome To Humanoid City Tour LIVE DVD a CD, Oficiální Fankluby Tokio Hotel z celého světa se dali dohromady, aby vytvořili úžasnou soutěž pro vás! Máte několik možností jak vyhrát úžasné ceny, tato soutěž bude skvělou cestou, jak zaplnit další dva týdny nudy při čekání na vydání! A dokonce můžete i vyhrát DVD, pro které každý umírá, aby měl v rukou!
Pravidla jsou jasná - tohle je sběratelská honba a vy musíte najít 15 kousků puzzle, které sedí dohromady, abyste udělali jednu velkou fotku.

Takže, kde jsou ty kousky puzzle?
Tokio Hotel mají velkou a mezinárodní škálu fanoušků a úžasnou sbírku barvitých Fanklubů, takže budete muset požádat svoje přátele u mezinárodních fanoušků a podívat se na stránky Fanklubů, které jste ani nikdy předtím třeba nenavštívili. Na stránkách zúčastněných Fanklubů najdete někde u nich na  stránce kouzek puzzle. Ten kousek si musíte uložit a nechat u sebe. Na stejné stránce, kde taky najdete puzzle uvidíte i vlajku. Ta vlajka je nápověda pro další Fanklub. Jakmile zjistíte, které země musíte navštívit, tak musíte najít jejich oficiální Fanklub a začít opět tento proces, než nasbíráte všech 15 částí puzzle.

Zní to snadně, že?
Je tu ovšem časový limit! Máte přesně 24 hodin na to, abyste našli kousky puzzle než se posunou do dalšího Fanklubu. Jakmile 24 hodin uběhlo, puzzle kousky se odstraní a nebudete mít možnost je nasbírat. Proto je tu časový limit!

Nepanikařte!
Bude tu poslední šance mít možnost najít zbývající puzzle kousky, které jste zmeškali. 16.července, poslední den soutěže, všechny Fankluby budou opět mít svoje kousky puzzle na stránce. Budete mít posledních 24 hodin na zbývající kousky. Takže se nebojte, když zmeškáte den nebo dva - stále máte šanci!

Takže, co můžu vyhrát?
Máme úžasnou sbírku cen pro! Podívejte se na to: 15 Humanoid City Live DVD, 15 Durch den Monsun singlů, 5 Caught on Camera DVD, 5 Humanoid City Live CD, singly (Automatic, Scream, Der letzte Tag, Schrei, Rette Mich), trika, složky, sešity, plakáty, řetízky, tašky, odznaky, časopisy a samolepky z celéh osvěta.
S tolika cenami, které se dají vyhrát je malá šance, že nebudete mít štěstí!

Takže hodně štěstí!

Důležitá informace:
- Musíte mít uložených všech 15 kousků puzzle, abyste vyhráli
- Musíte poslat všech 15 kousků puzzle daných dohromady v emailu na KONCI soutěže
- Pošlete konečné puzzle + vaše jméno + zemi na: humanoidworld@gmail.com
- Kone na posílání puzzle kousků je přesně v 20:00 a to 18.července 2010
- Tato soutěž mění zemi vždy ve 20:00 každý večer a poběží do 15.července 2010
- Tahle soutěž je pro fanoušky po celém světě!

První vlajku zde najdete 1.července ve 20:00. Budete mít přesně 24 hodin na to najít domovskou stránku oficiálního Fanklubu této země a najít jejich kousek puzzle. Hodně štěstí!*****

stručně vysvětleno: Každý den na jednom z mezinárodních fanklubů najdete kousek puzzle, ty musíte dát na konci dohromady. Pokud se vám nepovede nějaký den dostat se na internet, tak 16.července VŠECHNY Fankluby opět zveřejní svoje kousky puzzle a budete mít šanci se po nich podívat. Od 1.července najdete na "source" u tohoto článku nápovědu v podobě první vlajky na odkaz s puzzlem. Prohledejte oficiální Fanklub stránku té země, najděte puzzle a s tím i vlajku, kde se bude další den ukrývat další kousek puzzle. ;) Hodně štěstí

Soutěž začíná zítra ve 20:00 na německém Fanklubu

Tokio Hotel – Nová super kapela (2005)

30. června 2010 v 23:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články

Jsou neuvěřitelně roztomilý, jsou stále ve škole a naprosto válí: Tokio Hotel! BRAVO vám představuje tuhle cool novou kapelu!

Fotka Georga: Georg (18) se učil jak hrát na basu v hudební škole
Fotka Gustava: Bubeník Gustav (16) je živě neporazitelný
Fotka Toma: Pravý profesionál - Tom (15) již hraje na kytaru od devíti let
Fotka Billa: Zpěvák Bill (15) zpívá na podiu od srdce. Jeho hlas přivádí husí kůži

Citát Gustava: "Škola je nezbytná. Kdo ví, co se stane za pár let!"
Citát Georga: "Moji spolužáci nevěděli, že se věnuji muzice - doteď!"
Citát Billa: "Olsen dvojčata jsou tak roztomilé! Všichni je naprosto milujeme!"
Citát Toma: "Fanynka jako přítelkyně? Proč by mi to vadilo?"

"Náš nevlastní otec nás přivedl k muzice."

Bill a Tom vědí o tom druhém každé tajemství

Wow! Billovi je pouze 15 let. Nicméně, tento kluk z Magdeburku s manga účesem je frontmanem kapely Tokio Hotel již po čtyři a půl roku. Nyní chce Bill dobýt hitparády společně se svým dvojčetem Tomem (kytara), bubeníkem Gustavem (16) a basistou Georgem (18)! První singly německé nové super kapely vyjde 15.srpna: "Durch den Monsun". Každý, kdo si to pustí, neuvěří vlastním uším. Protože Billovy hlasivky jsou tak úžasné, že vám přivodí husí kůži po celé páteři. A když Tokio Hotel hrají živě, tak nikdo nepozná nějaký rozdíl od ostatních velkých německých kapel jako Juli a Silbermond. Tihle čtyři kluci válí na podiu v naprosto profesionálním směru. "Být schopni opravdu dělat muziku je náš velký sen," říká Bill. Již vystupoval se svým bratrem Tomem v Magdeburku, když jim bylo devět. "Náš nevlastní otec Gordon je kytarista v rockové kapele. Mysleli jsme si, že je to cool, takže jsme to chtěli taky zkusit." říká Tom. Nicméně, tihle dva se stali opravdu dobrými, když potkali navíc Gustava a Georga na vystoupení v klubu "Gröniger Bad" v Magdeburku a vytvořili společně kapelu. Společně se školou pracovali na svém albu se svými producenty v Hamburku po dva roky (datum vydání ještě není jisté!). Během nahrávání se Tokio Hotel poznali ještě více a stali se opravdu dobrými přáteli. "Opravdu toho o sobě navzájem hodně víme - ale ne všechno," říká Gustav. "Jenom Tom a já si říkáme každé tajemství," skáče Bill do řeči. Mimochodem, jméno Tokio Hotel nemá žádné hluboké mínění: "Tokio - protože tam chceme jednou hrozně moc hrát. A Hotel - protože je tam ticho a mír a Bill je schopen tam psát ty nejlepší písně," vysvětluje Tom. "Kromě toho, zní to prostě cool!"
Zajisté ale bude škola teď pro Billa a ostatní velkým tématem: protože je tu ještě jeden rok pro Georga než bude maturovat, Gustav bude chodit na odborné gymnázium po prázdninách a dvojčata Tom a Bill jsou pouze v desáté třídě. Nicméně Gustav říká: "Škola je velmi důležitá. Nikdo neví, jestli to s muzikou bude takhle fungovat dlouho." Hlavně Tokio Hotel dvojčata vyvolali celkem neklid nad myšlenkou gymnázia. "Byli jsme rozděleni v sedmé třídě, protože jsme dělali moc vtipů!" to znamená, že Bill a Tom byli od sebe odděleni a teď jsou ve dvou různých třídách. Mimochodem, všichni členi kapely jsou svobodní. Gustav se rozešel se svoji přítelkyní před třemi měsíci, stejně jako Tom. Teď se těší na to, že bude mít hodně fanynek. "Nevadilo by mi mít Tokio Hotel fanynku jako přítelkyni!" jsme zvědaví, co se stane...

Profil Georga
Jméno: Georg Listing
Narozen: 31.března 1987
Výška: 1,77 m
Váha: 72 kg
Hobby: muzika, tanec
Vlasy: hnědé
Oči: zelené
Škola: 13.třída
Znamení: rád nosí trika rockových kapel jako Guns'N'Roses
Charakter: rebel, odvážný ale roztomilý, upřímný a velmi vnímavý

Profil Gustava
Jméno: Gustav Schäfer
Narozen: 8.září 1988
Výška: 1,65 m
Váha: 68 kg
Hobby: cyklistika, muzika
Vlasy: blond
Oči: hnědé
Škola: odborné gymnázium (až po letních prázdninách)
Znamení: rád nosí čepice
Charakter: Gustav je klaun kapely, ale je ve skutečnosti velmi hluboká osoba

Profil Toma
Jméno: Tom Kaulitz
Narozen: 1.září 1989
Výška: 1,74 m
Váha: 50 kg
Hobby: grafity, hraní na kytaru, párty
Vlasy: tmavě blond
Oči: hnědé
Škola: po letních prázdninách 10.třída na gymnáziu
rád: Samy Deluxe
Znamení: dredy, piercing ve spodním rtu
Charakter: Tom je naprostý svůdník, vždy má drzý komentář připravený, je cool ale taky velmi laskavý!

Profil Billa
Jméno: Bill Kaulitz
Narozen: 1.září 1989
Výška: 1,77 m
Váha: 50 kg
Hobby: zpívání, párty
Vlasy: tmavá blond (nyní obarvené na černo)
Oči: hnědé
Škola: po letních prázdninách 10.třída na gymnáziu
Má rád: Nena
Znamení: manga účes, piercing v obočí a jazyku, Tokio Hotel symbol vytetovaný na krku
Charakter: na první pohled vypadá Bill jako introvert - ve skutečnosti je ale velmi vnímavý a přátelský kluk. On je v Tokio Hotel ten kreativní a má nejvíce nápadů! Bill se nazývá "Drinni" - to znamená, že rád zůstává vevnitř.Inspirováno Tokio Hotel: "Groupies bleiben nicht zum Frühstück"

30. června 2010 v 23:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka
Pozdravujeme fenomén Tokio Hotel: Film "Groupies bleiben nicht zum Frühstück" vypráví o jedné mladé kapele, která se stala extrémně rychle velmi slavnou a způsobuje u fanynek naprosto masovou hysterii. Toto ovšem není kapela Tokio Hotel, ale - odměřeně originální - Berlin Mitte a zpěvák Chris má sice divoký účes a černě lemované oči, ale není zdaleka tak extravagantní jako zženštělý Bill Kaulitz.
Film jde do kin 16.září!

Zde se můžete podívat na trailer:


MTV EMA - Letní píseň!

30. června 2010 v 23:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!
Dejte na Facebook "MTV European Music Awards" vědět, co je podle vás letošní letní písní.
Zanechte vzkaz "Tokio Hotel - Darkside of the Sun" v komentářích u:Billův kostým z DSquared přehlídky v obchodě na figuríně

30. června 2010 v 23:54 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Bill Kaulitz
Fotka je nejspíš z nějakého DSquared2 obchodu ;)


Bravo č.27 (DE)

30. června 2010 v 23:53 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Wallpapers (by SeliRainbow)

30. června 2010 v 23:53 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Wallpapery
(c) SeliRainbow

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Popcorn č.07 (Rumunsko)

30. června 2010 v 23:53 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Sennheiser France - Tokio Hotel

30. června 2010 v 23:52 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Tokio Hotel helikoptéra (hračka)

30. června 2010 v 23:52 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Super věcičky s TH


Shhh!!! Billy is sleeping! *.* ♥

30. června 2010 v 23:52 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


Screens: Darkside of the Sun (by Haylie)

30. června 2010 v 23:50 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy
240 HD screens (1280*720)21.5.2010 Oberhausen - Comet 2010 (Show) #16

30. června 2010 v 23:50 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Comet 2010
(c) NickySacred25.02.2010 - Brusel #29

30. června 2010 v 23:49 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Brusel 25.02.2010
(c) NickySacredSladký Tom u kláves

30. června 2010 v 23:49 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  ♥♥ Tomík Kaulitz

26.03.2010 - Padova #21

30. června 2010 v 23:47 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Padova 26.03.2010
(c) Veneri
+ fotky "Celý článek"

Screens: Tokio Hotel - Red! (01.04.2010) by Evelyn

30. června 2010 v 23:46 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy
TokioHotel - official profile