"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Listopad 2010

São Paulo [Brazílie] - 23.11.2010 #9

28. listopadu 2010 v 13:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  23.11.2010 São Paulo
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

+ fotky "Celý článek"

Soundchack - Tokio Hotel v Limě (25.11.2010)

28. listopadu 2010 v 13:55 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


São Paulo [Brazílie] - 23.11.2010 video

28. listopadu 2010 v 13:50 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  23.11.2010 São Paulo

[Chilevisión] - TH vyvolali hysterii na letišti v Chile

28. listopadu 2010 v 13:47 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

http://oi52.tinypic.com/16ge3on.jpg.http://oi53.tinypic.com/23rn2pz.jpg

MTV Taiwan - Tokio Hotel interview (part 1)

28. listopadu 2010 v 13:47 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

DE Bravo 48/2010

28. listopadu 2010 v 13:46 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

26.11.2010 Santiago (Chile) - airport #2

28. listopadu 2010 v 13:45 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


Klip k "Hurricanes and Suns"

28. listopadu 2010 v 13:45 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Novinky

Podle MTV Greece bude klip k songu "Hurricanes and Suns" již brzo slavit premiéru! Také Universal Music Australia potvrdil, že k songu "Hurricanes and Suns" bude klip.


Lima (25.11.2010) interview

28. listopadu 2010 v 13:44 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Bill: Vidět fanoušky poprvé je vzrušující, magický okamžik. Tohle citíme, kdež je poprvé vidíme v nějaké zemi.

Věděli jste, že tu nejsou jenom peruánští fanoušci, ale také fanoušci z Bolívie, Ekvádoru a Argentíny?
Bill: Ano, slyšeli jsme o tom. Také jsme slyšeli, že tu několik dní kempují.

Bill: Být úspěšní je pro kapelu samozřejmě dobrý pocit, ale někdy to je divné. Protože cestujeme tak daleko od domova, vidíte lidi, kteří zpívají vaše songy, když jste v autě, slyšíte v rádiu váš song, není to šílené?

Je to jako by část z vás byla v každé zemi?
Bill: Jo, na to si nikdy nezvyknete. Je to zvláštní pocit. Kompliment.

Co ocenění? Máte 4 MTVLA. To je impozantní.
Bill: Jo, pro nás taky! Jsme velmi hrdí. Naši fanoušci jsou vždy ti nejlepší, když dojde na hlasování nebo ocenění. Pro nás je to šílené.

Není to dávno, co jste dělali photoshoot pro PETA, že? Je pro vás přirozené, že podporujete takové kampaně?
Bill: Ano. Obecně se zapojujeme do toho, co se týká zvířat. Doma máme čtyři psy a tak moc je milujeme. Když jsme na turné, tak se nám po nich stýská, ale dva z nich s námi byli na posledním turné, to bylo skvělé. Plus jsme vegetariáni.

Jen vy dva? Nebo i Georg a Gustav?
Bill: Ne. Ti dva stále zabíjí zvířata.
Gustav: Je mi to líto, ale miluju maso.


TerraTV interview - Lima, 25.11.2010

28. listopadu 2010 v 13:43 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Otázka je, jak se cítíte, když musíte hrát tak daleko od vaší země…tak daleko od Německa?

Bill: Řekl bych, že je to vždycky trochu smíchané. No z velké části jsme samozřejmě hrdí a těší nás, že cestujeme tak daleko a lidé tam potom znají naši hudbu a chodí na naše koncerty. A to je samozřejmě pro německou kapelou nějako jako sen, který se plnil, že můžeme hrát koncerty na jiných kontinentech. A zároveň se nám trochu stýská po domově. No když teď letíme tak daleko, potom nám domov také trochu schází. Ale z velké části máme samozřejmě radost, že máme možnost vystupovat.

Myslíte si, že byste také mohli zpívat i v jiných jazycích kromě angličtiny a němčiny nebo se to možná jednoho dne stane…
Tom: No jeden song jsme japonsky..… No Bill jeden song nazpíval japonsky a ještě u toho potřeboval trochu pomoc a myslím si, že se mu to moc nepodařilo. Zajímalo by mě, jestli opravdu rozuměli tomu, co Bill zpívá. Produkce alba u nás trvá hodně dlouho, když songy nahráváme v němčině a angličtině. Na poslední album jsme potřebovali opravdu věčnost, abychom ho udělali. Z toho důvodu dva jazyky stačí.

Máte pocit, že máte na vaši generaci nějaký vliv? Máte vliv na vaši generaci?
Bill: No vlastně si myslím, že to tak není, protože většinu času… no nakonec děláme jen hudbu, ne? To je také to, co umíme. To znamená, že teď nepřemýšlíme, jestli to nějakým způsobem ovlivňuje lidi, ale prostě nás to baví. Nikdy jsme o tom tak nepřemýšleli. Prostě děláme to, co umíme nejlépe a moc o to nepřemýšlíme…začali jsme velmi brzo, ne? Náš první singl vyšel, když nám bylo 15 a z toho důvodu jsme to vždycky dělali to, co nám připadalo nejlepší a mysleli jsme si, že je to správné.

Věděli jste něco o Paru a Latinské Americe předtím, než jste se tady objevili?
Tom: No vlastně ani ne. Takže se vlastně necháme trochu překvapit. Zatím jsme byli jenom v Mexiku. To znamená, že tohle je naše úplně poprvé, co tady budeme hrát koncerty a také uvidíme naše fanoušky..dlouho jsme to plánovali a šíleně jsme se na to těšili. Vlastně jsme tu chtěli přijet už dříve, ale teprve teď to vyšlo. Vlastně jsme se chtěli nechat překvapit. Upřímně řečeno, opravdu toho moc nevíme. Ale máme velmi dobrý dojem. V Brazílii jsme měli velmi dobrý koncert a doufáme, že dneska budeme pokračovat a budeme tu mít dobrý koncert. Ano, jsme v každém případě pozitivně překvapeni.

Můžete jmenovat pět kapel, které vás ovlivnily? Že vás nějakým způsobem ovlivnily v hudbě?
Bill: No nemůžu mluvit za všechny, protože jsme všichni docela odlišní, když dojde na tohle. Opravdu máme různý hudební vkus.
Tom: Vlastně není žádných pět kapel, které by nás ovlivnily.
Bill: Přesně. Není pět kapel, které by nás ovlivnily. Také jsme nikdy nedělali covery songů. Vždycky jsme dělali naši vlastní hudbu. Když můžu říct, co já osobně poslouchám, tak jsou to v každém případě Stereophonics a Aerosmith. A také věci z 80.let. Mám moc rád Depeche Mode a také pár věcí od Davida Bowieho. Takže je to naprosto smíchané. Ale nejsou lidé, kteří by nás nějak řídili nebo tak…

Co budete dnes večer hrát a zpívat?
Tom: Přesně to, co na evropském turné. Snažili jsme se, abychom tady mohli přivést co nejvíce z naší produkce. Setlist bude stejný. To znamená, že tam bude hodně věcí z našeho aktuálního alba Humanoid, ale také zahrajeme pár starých songů, jak jsme řekli, také jsme vzali něco z produkce. Věřím, že to bude dobré. No bude to dobrá show. Už jsme byli na zvukové zkoušce a vše vypadá velmi, velmi dobře.

Mockrát děkujeme.
Bill & Georg: Díky.
Tom: Muchas gracias.

Pozdravte prosím Terra.
Ahoj Terra, my jsme Tokio Hotel.


São Paulo [Brazílie] - 23.11.2010 #8

28. listopadu 2010 v 13:42 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  23.11.2010 São Paulo


Lima [Peru] - 25.11.2010 #2

28. listopadu 2010 v 13:42 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  25.11.2010 Lima


26.11.2010 Santiago (Chile) - airport

28. listopadu 2010 v 13:34 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


12.10.2010 Hamburg, photoshoot by Markus Jans

28. listopadu 2010 v 13:33 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  ShootingyElcomercio.pe - přiznání kluků z Tokio Hotel

28. listopadu 2010 v 13:29 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
http://img207.imageshack.us/img207/8362/cap1j.jpg

Bratři Tom Kaulitz a Bill Kaulitz, členové pop-rockové kapely z Německa s námi udělali rozhovor...

Před hotelem Marriott desítky dívek skandovaly jejich jména, drží palce, aby aspoň jeden z členů Tokio Hotel přistoupil alespoň k oknu. Věrni jejich stylu a uvolněni, Bill (zpěv) a Tom Kaulitzovi (kytara), Georg Listing (basa a klávesy) a Gustav Shäfer (bicí) jsou připraveni poskytnout rozhovor, pryč od křiku, hysterie a kolektivního šílenství, které je jejich přítomnosti způsoben.

Sedí spolu, vypadá to, že se baví a dokončují věty toho druhého. Německé dynamické duo má rozhodně zvláštní vztah. Bill a Tom Kaulitzovi jsou dvojčata a říkají, že to by bylo divné, kdyby nebyli pořád spolu. "Žijeme spolu, máme stejné psy a měli jsme stejnou přítelkyni. Byli bychom divní, kdybychom se o všechno nepodělili. Jako dvojčata máme komunikaci na jiné úrovni," říká Tom při pohledu na duši jeho bratra.

Peru, fanoušci a viagra
Nebojí se to říct. Bill upřímně přiznává, že před příletem o naší zemi nic nevěděl. "Raději se necháme překvapit, ale to, co jsme viděli doposud milujeme," říká zpěvák s úsměvem na tváři.

Nicméně tisícům fanoušků v Peru neváhali vyznat lásku, projevy náklonosti a šílenství. A to nekončí: Kluci z Tokio Hotel dávají naději všem, kteří o nich sní.

"Vlastně se může stát cokoliv, protože si nevyberete typy žen podle kontinentu (ve kterém jste). Možná, že se dneska Tom zamiluje do dívky v přední řadě. Cokoliv je možné, kromě Georga, který má lásku a není volný, "říká Bill s náznakem provokace. Je nepochybné, že tito kluci vědí o horečku, ktero vyvolávají u mládeže a také není pochyb o tom, že u fanoušků vzbuzují oheň.

Na druhou stranu, před měsícem tisk oznámil neobyčejnou zprávu, ve která hrál mladý Tom. Epizoda, ve které byl zapojen on a malá modrá pilulka.

- Tome, média před několika měsíci řekla, že jsi se předávkoval viagrou, je to pravda?
Nebyl jsem předávkován, ale je pravda, že účinek trval dlouho a vzal jsem si to - řekl Tom neomaleně jako vždy.

Ale v životě členů Tokio Hotel není všechno jen zábava. V nedávném rozhovoru Bill řekl, že roky bojoval proti předsudkům.

"Vlastně mám v sebe důvěru. S touhle image jsem žil celý život. Také do školy jsem chodil takto. Lidé vždycky byli proti tomuto vzhledu. Vždycky byli lidé, kteří mě kritizovali, lidé, kteří nenáviděli, jak se oblékám," říká kluk s namalovanýma očima.

Koncert, který je příslibem
Někteří fanoušci jsou v blízkosti Jockey Club už od soboty. Stojí to za tak dlouho čekat?

"Je to v podstatě stejné turné, které jsme ukázali v Evropě a v Asii. Jmenuje se "Welcome to  Humanoid City ". Představíme některé klasické písně a velkou část produkce ukážeme z evropského turné, včetně kostýmů," řekl nám Bill.

Zatímco poděkovali fanouškům, my jsme se s rozloužili s těmito Němci, kteří zobrazují sebejistotu a nebojí se ukázat, že jsou unikátní.


Lima [Peru] - 25.11.2010

28. listopadu 2010 v 13:28 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  25.11.2010 Lima

ElComercio - Lima, Peru 25.11.2010

28. listopadu 2010 v 13:27 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Teď si předobjednejte: Tokio Hotel „Best of

28. listopadu 2010 v 13:22 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
http://www.tokiohotel.com/3/media/image/bestofcover-20101125210116-671_400.jpg

10. prosince je ten den! Do obchodů zamíří první "Best of" album čtyřech magdeburských kluků. Součástí desky jsou také dvě zbrusu nové skladby: "Hurricanes ans Suns" [2009] a "Mädchen aus dem All" [2003]. Vedle těchto dvou nových přírustků bude také 16 mega hitů Billa, Toma, Gustava a Georga. Kdo si koupí deluxe verzi, dostaneme vedle největších hitů  v němčině a angličtině také ještě 6 making of videí a 18 videoklipů!

Tokio Hotel - Best Of [Ltd. Deluxe verze]
> 16 největších hitů Tokio Hotel v němčině a angličtině [CD 1 + CD 2]
+ 2 zbrusu nové tracky ["Hurricanes and Suns" & "Mädchen aus dem All"]
+ exkluzivní Bonus DVD, které zahrnuje 18 videoklipů & 6 klipů "Making Of"
> Objednat na Amazon

Tokio Hotel - Best Of [německá verze]
16 největších hitů Tokio Hotel v němčině
+ 2 zbrusu nové tracky ["Hurricanes and Suns" & "Mädchen aus dem All"]
> Objednat na Amazon

Tokio Hotel - Best Of [anglická verze]
16 největších hitů Tokio Hotel v angličtině
+ 2 zbrusu nové tracky ["Hurricanes and Suns" & "Mädchen aus dem All"]
> Objednat na Amazon

source: tokiohotel.de

TerraTV3 Peru (25.11.2010)

28. listopadu 2010 v 13:21 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka
TokioHotel - official profile