"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]Prosinec 2010

[24.12.2010] Tak lidi...

24. prosince 2010 v 21:17 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Tom's Blog

Bill a já za chvíli zaúčtočíme na dárky pod vánočním stromkem. Jsem zvědav, co mého malého bráchu tentokrát napadne! Mám rád rychlá auta ;-) ... a z tradice pro něho zase nic nemám!

Díky moc vám všem za skvělý rok 2010, a protože jsou Vánoce, máme teď pro vás malé slosování. Můžete vyhrát:

1. Special Edition Box by Kilian Kerner [řekni, který box chteč mít plus velikost trika]

2. Reebok Top-Down [uveď prosím velikost bot]

3. Tokio Hotel Merchandise balík s překvapením [uveď prosím velikost trika]

4. YourReebok kupón [poukázka na YourReebok Platform...nech běžet svou fantazii]

5. Tokio Hotel CD balík s překvapením

Abyste mohli získat jednu z cen, stačí poslat email na XMAS@TokioHotel.de a s trochou šťěstí budeš patřit k pěti výhercům. Do tvého emailu prosím napiš 1) jméno, 2) adresu, 3) zemi & 4) věk a, 5) jakou chceš vyhrát cenu [zahrnujíc tvou velikosti...např. u bot "velikost 42" nebo u trika "velikost L")
- Tato soutěž končí 31.12.2010 ve 23:59 [CET] a všichni výherci budou začátkem ledna informováni přes e-mail.


Tokio Hotel: Weihnachtsgruß, Christmas Greetings

24. prosince 2010 v 21:15 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Hej, my jsme Tokio Hotel. Všem veselé Vánoce, pěkný nový rok. Doufáme, že máte hodně zábavy s vaší rodinou a přáteli. Mnohokrát děkujeme za rok 2010 a uvidíme se v roce 2011.Hej, my jsme Tokio Hotel. Rádi bychom všem popřáli šťastné Vánoce a šťastný nový rok, hodně zábavy s vaší rodinou a přáteli a doufáme, že si to užijete. Mockrát děkujeme za rok 2010 a uvidíme se v roce 2011.

Tokio Hotel's Christmas Message 2010

24. prosince 2010 v 21:13 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy
by Niky


Tokyo Hotel, německá skupina, která pobláznila svět

24. prosince 2010 v 21:07 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
http://plebs.cz/wp-content/uploads/2010/12/highres_00000402056380-b-600x330.jpg

Fenomén: Německá skupina, která pobláznila svět
Jejich styl je výjimečný, jejich sound autentický a s jejich tajuplným a pronikavým vyzařováním ukazují Tokio Hotel publiku okamžitě své kouzlo. Jsou nesporně odlišní a působiví. Úspěch Tokio Hotel není k zastavení… Z 0 na 1. místo v hitparádách, kde se singl "Durch den Monsun" dlouhé týdny držel na top pozicích, zlatá ocenění v Německu a Rakouskou, nominace jako nejlepší nováček v Comet, Echo Award a 1Live Krone a největší chvála od kritiků v celé zemi je teprve jenom začátek. S vydáním jejich debutového alba "Schrei" otevřeli Tokio Hotel další kapitolu jejich senzačního úspěchu.Tokio Hotel žijí svůj život. Hudba je jejich život. Frontman a textař Bill zpívá a píše texty již od 9 let. Jeho dvojče Tom hraje na kytaru od 6 let, a stejně jako bratr byl hudebně podporován jeho nevlastním otcem. Od 10 let začali oba brát vyučování, aby pracovali na svém talentu. Vyrůstali v jedné z nejvíce neutěšenějších částí Německa, Bill a Tom byli od svých spolužáků odlišní, téměř cizí. Byli outsideři. Dvojčata věděla, že se z odtamtud musí vymanit. Jenom o 2 roky později - v roce 2001 se potkali Bill a Tom na vystoupení v jejich rodném městě Magdeburku s basistou Georgem a bubeníkem Gustavem. Založili Tokio Hotel a ihned začali pracovat na písních. Gustav, který hraje na bubny od 6 let přinesl zkušenosti ze své předchozí práce v kapele.

Jen půl roku po založení hráli Tokio Hotel v mnoha klubech v Magdeburku své první koncerty. "Byli jsme téměř každý víkend na pódiu, hodně jsme hráli a nasbírali jsme první živé zkušenosti jako kapela", vypráví Bill ze společných začátků. Publikum bylo nadšeno jejich koncerty a netradičním vzhledem kapely. V roce 2005 měli v Německu nejúspěšnější debutové turné od nováčka díky vydání svého premiérového CD s názvem Schrei. V roce 2007 vydali své druhé německé album Zimmer 483 a obrovské evropské haly vyprodali v minutách.
Rozmanitá témata v písních sahají od rychlých tracků jako "Schrei" až po bolesti a překážky, které je třeba vyřešit, jako jsou v baladě "Rette mich", píseň o bezmocnosti a odvaze říci ano. Nikdo na světě není víc připraven na výsluní americké rockové slávy než členové Tokio Hotel. Humanoid je pouze jejich druhé anglické album, následovník Scream z roku 2008, ale pro miliony fanoušků po celém světě jsou již ikonami.


Největší interpret, který přišel z Německa za posledních dvacet let, Tokio Hotel získali 10x platinu, mají čtyři singly č. 1, a vyprodané arény a stadiony po celé Evropě. V roce 2008 získali na MTV Best New Artist VMA. Ve Francii popularita kapely explodovala. Vyšli z hraní v malém klubu pro 500 lidí k vystoupení u Eiffelovky pro dav 500.000 křičících fanoušků, kteří zpívali slova německých hitů Tokio Hotel. Brzo poté se zapsali do historie, protože se stali první německou kapelou, která měla song na prvním místě v izraelské rádiové hitparádě.
Zatím jediný problém, který Tokio Hotel ve své neuvěřitelně hvězdné kariéře měli, se stal v roce 2008, kdy po dlouhé sérii koncertů musel Bill na operaci s hlasivkami, ale po dvouměsíční rekonvalescenci se skupina znova vrací do veřejného života a krátce poté vydávají již zmíněné první album v USA Scream.

Bill Kaulitz - frontman, zpěvák a šílenec
Bill se narodil 1. září 1989  Lipsku, od devíti let žil se svým o 10 minut starším bratrem Tomem v Loitsche nedaleko Magdeburku. Bill se již ve svém mladém věku pokoušel psát texty, napsal první verzi songu "Leb' die Sekunde" pro kapelu "Black Questionmark", ve které on a jeho bratr zapustili první hudební kroky. Bill zpíval a hrál na klávesy. Noty neuměl a doteď je číst neumí, hudba je pro něj záležitostí citů.
Jen o dva roky později potkali Bill a Tom na jejich vystoupení v Stammclub "Gröninger Bad" budoucí členy kapely, Georga (basa) a Gustava (bicí) a založili kapelu. Prostřednictvím vzhledu a vystupovávání vzbudil Bill první veřejný zájem v první radě "Star Search" (obdoba české Superstar)v Německu v roce2003, kde zpíval "It's Raining Men" od Weather Girls. Bill se dostal do osmifinále, pak ale vypadl.
Průlom v Německu přišel s jejich debutovým singlem "Durch den Monsun". Bill v té době chodil na gymnázium, pro následující školní rok byl ale uvolněn. Ale i během prázdnin bylo jasné, že normální školní docházka nebude v budoucnu možná. Bill a Tom se přihlásili do distanční internetové školy a střední školu ukončili na jaře roku 2008 s průměrem 1,8. Za dosažení tohoto cíle získali bratři vedle dalších sedmi internetových studentů studijní cenu distance-Learning 2009.


Od roku 2006 bydlí Bill se svým bratrem v Hamburku. Ale často tam nejsou, protože tato mladá kapela získává v zahraničí stále více fanoušků a dnes již mohou být označováni za mezinárodní hvězdy - úspěch, který počátkem roku 2008 podstoupil zkoušku: Na Billových hlasivkách se objevila cysta, kvůli které muselo být zrušeno Evropské turné. Po neodkladně potřebné operaci a rehabilitaci se Bill už zase brzo objevuje s kapelou na podiu.
Bill si začal barvit vlasy a zkoušel neobyčejné střihy již v útlém mládí. Lakoval si nehty, dal si piercing a později se také nechal tetovat a nosil make-up. Nápad líčit se přišel na halloweenské párty, kde byl Bill oblečen za upíra a svébytný styl mu zůstal doteď.

Diskografie:
  • 2005: Schrei (Křič) (Německo)
  • 2006: Schrei: So laut du kannst (Křič: Jak nejhlasitěji dokážeš) - rozšířená verze
  • 2007: Zimmer 483 (Německo)
  • 2007: Scream (Německo, Francie, Anglie)
  • 2008: Scream (USA, Kanada)
  • 2009: Humanoid (anglická a německá verze)


"Fashion Against AIDS" voting

24. prosince 2010 v 21:07 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!
U kterého interpreta byste byli rádi, kdyby se zapojil do další kampaně Fashion against AIDS?


Dirty Talk (animations) #2

24. prosince 2010 v 21:06 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
by nutty

..http://i56.tinypic.com/54g22e.gif

Dirty Talk (animations)

24. prosince 2010 v 21:06 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Animačky
by ReseTH

http://oi52.tinypic.com/317irmr.jpg.http://oi55.tinypic.com/nowtgm.jpg
.
. ..

by Rain

http://oi54.tinypic.com/aufp8g.jpg.http://oi51.tinypic.com/2vd2pf8.jpg

Bill Kaulitz na cestě stát se váženým popovým umělcem

24. prosince 2010 v 21:05 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Bill Kaulitz je pendler. 21letý je zpěvák, model, postava reklamy a dabér - a tím se tak stává váženým popovým umělcem - ale ne každý si toho ještě všiml.

http://www.waz-online.de/var/storage/images/haz/nachrichten/panorama/uebersicht/bill-kaulitz-auf-dem-weg-zum-ernst-zu-nehmenden-popkuenstler/10732930-1-ger-DE/Bill-Kaulitz-auf-dem-Weg-zum-ernst-zu-nehmenden-Popkuenstler_ArtikelQuer.jpg

Bill Kaulitz je pendler: hermafroditní, dramatický, kouzelný.

Hledali ho, ale když před nimi stál, neuznali. V roce 2003 SAT.1 hledal hvězdu a narazil na Billa Kaulitze. Castingová show se jmenovala "Star Search." 13letý Bill, jeho dvojče Tom a dva přátelé dělali "podle jejich názorů nezávislou hudbu," řekl tehdy Kai Pflaume, předtím než vzal Billa na první televizní podium jeho života.

S malým upířím účesem a černými linkami kolem oči bez dechu zpíval "It's raining man"  od Weather Girls a k tomu ještě divoce mával rukama. Později musel poslouchat zábavu nad jeho extravagantním outfitem. Choval se zdvořile a šarmantně a nakonec  se oslnivým úsměvem obrátil na porotu.

Hugo Egon Balder mu radil, aby se ubíral směrem komedie, protože jeho hlas je tak "vtipný". Jenom Jasmin Wagner tehdy známá jako Blümchen, viděla jeho potenciál. "Srdečně gratuluji k tvému vystoupení," řekla jasně s nadšením. "Nahrávací společnosti ušetříš hodně práce." Poradci image, experti stylingu - to všechno u Billa není nutné. "To všechno máš už v sobě." A uzavřela to prorockou větou: "A myslím si, že když budeš pokračovat, můžeš jít už jenom nahoru." Balder a další člen poroty se přesto rozhodli pro jedenáctiletého rappera místo Billa.

Přátelé, se kterými Kaulitz-bratři už tehdy dělali hudbu, se jmenují Georg a Gustav.  Tuto čtveřici dnes  všechny dívky v Německu, Španělsku, Mexiku, Francii, Kanadě, Izraeli a USA znají jako Tokio Hotel. Přestože Billův výjimečný talent je určitým způsobem stále ještě nepoznaný. Možná je to právě kvůli všem těm tisícovkám křičících dívek.

Bill Kaulitz je pendler. Je zpěvák, model, postava reklamy a dabér. S náležitým líčením v jeho nepochopitelně pěkném obličeji překonává hranice mezi mužem a ženou, což vede k fámám, že je homosexuál. V tomhle se už několikrát přiznal, že gay není. Pohlavní dvojznačnost patří k jeho imigi - mnohem víc mate to, že jeho jednovaječné dvojče Tom vypadá jako naprosto normální kluk. Bill Kaulitz ale připomíná Davida Bowieho, který  na začátku sedmdesátých let zavedl v mainstreamu hru s pohlavní rolí jako Ziggy Stardust.

U dětí není nic krutějšího, než když je ztrestán jako někdo odlišný. Bill toho vždycky byl jasným důkazem. Jistě, školní dobu ve vesnici Loitsche o 670 obyvatelích u Magdeburku nenáviděl. Důvody jsou zřejmé: Jak reagují puberťáci na kluka s načerno obarvenými vlasy, které mají účes tak asymetrický jako je střih jeho vlastnoručně ušitých kalhot? Řečnická otázka. On přesto neústupně dělal svou věc. V devíti letech zpívala dvojčata na vesnických oslavách, ve dvanácti se v jednom klubu v Magdeburku potkali s Georgem a Gustavem a založili kapelu Devilish. O rok později, po Billově vystoupení v "Star Search", jel hudební producent Peter Hoffmann právě do toho klubu, aby si je okoukl.

"V mikrokosmu se dělo přesně to, co se teď děje na velkých koncertech," vzpomíná si. "Vpředu křičící dívky, vzadu ostří kluci." Hoffmann je bere do jeho studia ve Vögelsen v Dolním Sasku. Kluci dostávají hodiny hudby a zpěvu. Z Devilish se stávají Tokio Hotel. Sony BMG jim dává smlouvu, ale o půl roku později ztrácí zájem. Odpovědný manažer kapelu vyhodil. Sony BMG uniká milionový byznys, manažer ztrácí práci. Místo nich se objevuje Universal, nejostřejší konkurent Sony BMG, se kterým mají Tokio Hotel jeden hit za druhým. Doposud vydali tři alba. Před několika dny vydali Best-of-dvoj album. Jedno CD s německými písněmi, druhé s těmi samými písněmi v angličtině.

Velká chyba, která uvízla v hlavě nic netušících dospělých je ta, že Tokio Hotel jsou vrháni jako chlapecká kapela. Nikdy jí nebyli. Dobře, Bill a Tom chtěli být rockovými hvězdami, když byli na druhém stupni. Ale těmi chtěli být dlouho také Rolling Stones, než se jimi stali. 21letý Tokio-Hotel-frontmann je něco jiného než pouhá hlava stárnoucí teenage kapely s popovými písničkami, které přivádí masy ke křiku. Kaulitz je jeden z lidí s naprosto jedinečným vyzařováním: hermafroditní, dramatický, okouzlující. Jeho kapela je stále méně Nenou a stále více Nirvanou.

Arte právě pomohla k tomu, aby lidé od 30 let, kteří doma nemají dceru a líbí se jí Tokio Hotel, upřeli pozornost na tohoto mladého muže. Kulturní kanál odvysílal epizodu "Durch die Nacht…". Bill Kaulitz se tam setkal s Wolfgangem Joopem - a ne jenom módní návrhář byl Billem unešen. Tohle se už ale mohlo vědět déle. Ale někdo, kdo není zamilovaný do Kaulitz-dvojčat, Georga nebo Gustava, nepřijde s nápadem, podívat se na videa na jejich internetové stránce nebo navštívit koncert Tokio Hotel. Jinak by už o hodně víc lidí přišlo na to, kdo před nimi stoji: výjimečný mladý muž, který má předpoklad, aby se stal světovou hvězdou.


Tokio Hotel wish Merry Christmas and Happy New Year

24. prosince 2010 v 21:04 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Goldener Pinguin 2010 [Rakousko] - hlasování

24. prosince 2010 v 21:03 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!

Tokio Hotel jsou tento rok opět nominováni na "Zlatého tučňáka 2010". V březnu tohoto roku jim byly předány dvě ceny, které získali již v roce 2009 v kategorii "Kapela roku" a "Album roku".
Tentokrát jsou nominováni v kategorii "Kapela roku."

Aby se vám hlas uznal, musíte hlasovat ve všech kategoriích, postupně se pomocí "weiter" proklikáte až do kategorie, kde jsou nominováni Tokio Hotel. Na konci musíte vyplnit formulář. Poté, co furmulář vyplníte, kliknete na "weiter" a potom na "abschicken".
Hlasování končí 31.1.2011.

VOTING


DE Bravo 52/2010

24. prosince 2010 v 21:02 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Časáky - zahraniční

Konečně bydlí v Tokio Hotel!

Podařilo se to! Tokio Hotel teď jako mladí velvyslanci cestovali kvůli akci "150 let přátelství Německa s Japonskem" do Japonska a splnili si tak dlouho vytoužené přání. Protože už roky snili Bill, Tom (oba 21), Georg (23) a Gustav (22) o tom, vystoupit v japonském mega-městě. A sami byli naprsto překvapeni, kolik tam už mají fanoušků. Ale hej: Také v Německu  máte hodně věrných fanoušků! Doufejme, že vás uvidíme také zase brzo live in Germany.

Hotel upadá

24. prosince 2010 v 21:02 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Až doposud byli Tokio Hotel vždycky na předních příčkách hitparád. Tyto časy jsou pryč: Jejich "Best Of" se zařadilo na 98. místo.

Kdysi byli nejžhavější německy mluvící kapelou. S jejich debutovým albem "Schrei" byli více jak rok v hitparádách, nástupci "Zimmer 483" se podařilo druhé místo a třetí deska "Humanoid" byla ještě v Top 10. Na toto umístění kytarista Tom Kaulitz pro 20 Minuten řekl: "Ach, umístění v hitparádách už vůbec nesledujeme. Celý nahrávací průmysl se usadil někde do sklepa, v tomhle bývají hitparády naprosto bezvýznamné. Úspěch se dnes měří jen dlouhověkostí kapely. A ta je u nás dobrá." A také zpěvák Bill naprosto uvolněný: "Nesmíte se z toho zbláznit nebo být kvůli tomu ve stresu."

Ale s tímto odpočinkem by to mělo být pomalu, ale jistě pryč: Novému "Best Of" se tento týden podařilo, napříč 2 novým songů, dostat stěží do hitparády: 97. místo. To znamená: Alba se prodalo něco přes 200 kusů - o pár více než dětská rozhlasová hra "Papagallo & Gollo v Asii", které je k dispozici už více jak dva měsíce.

Fanoušci, kteří se ve Švýcarsku kdysi v davech hrnuli do hal, se už o bývalé teenie hvězdy nezajímá. Už minulý koncert ve Švýcarsku navštívilo jen 4500 fanoušků. "Příště musíme pečlivě popřemýšlet o tom, jestli kapelu budeme ještě jednou rezervovat. Ledaže by Tokio Hotel nanovo objevili a tím tak získali nové fanoušky," říká pro 20 Minuten Online Marc Reinhardt z Good News.

Také ve Francii a Španělsku je humbuk kolem kluků pomalu, ale jistě pryč - naposled tak musel být odřeknut koncert v Nice, protože se prodalo příliš málo lístků. Klesající úspěch není jenom v německých kruzích, ale také ve zbytku Evropy. Momentálně jsou ve fokusu v USA a Japonsku. Minulý týden měli jejich první vystoupení v Tokiu. A tam dívky křičeli jako kdysi v této zemi.


Tokio [Japonsko] - 15.12.2010 #3

24. prosince 2010 v 21:02 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Japancredit - LoveTH-Music.com

Voting links

24. prosince 2010 v 21:01 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  HLASUJTE!!
Jaký je váš oblíbený interpret?


S Best-of albem se Tokio Hotel ve Švýcarsku dostali jenom na 97. příčku hitparády. Překročila kapela vrchol?
- Ano. Nikdo se už o Billa & spol nezajímá.
- Ne! Tokio Hotel navždy!

07.12.2010 ARTE - Durch Die Nacht mit... (part 2)

24. prosince 2010 v 21:01 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


Bill: Připadá mi neuvěřitelné, že vůbec nejsi tak nervózní, že teď…
Damian (na Billa): Líbí se mi tvůj prsten..
Bill: … že jsi pořád nějak, teď jsi ještě natáčen (dívá se do kamery). Řekl bych: "Pojď tady: Všichni vypadněte."
Joop: Upřímně řečeno, nikdy jsem nebyl natáčen. No myslíš si…myslím si, v mém věku…
Bill: Ne, ne, jistě! Ale, že to, co děláš dneska, děláš všechny dny…
Joop (ukazuje na Damiana): Show?
Joop: Přišel tady. Pracujeme spolu.
Bill: Ok..
Joop: Tak a…
Damian Foxe: A je to velmi dobré, velká kolekce a máme velmi podobné představy o tom, co by mělo být v kolekci. Všechno tady závisí na obrázkové stěně.
Joop: Můžu mu to přenechat. S mojí prací jsem hotov. Právě přicházím z Mnichova, kde jsem měl velkou uměleckou výstavu. Ne na módní planetě, ale na planetě umění. Dělám anděly.
Damian: Andělé jsou úžasní.
Joop: Tak, jako ty jsi byl černý anděl, já dělám černé a bílé anděly. Už deset let dělám sochy z mramoru. Sem a tam skáču mezi módou a uměním. Musím si pospíšit, život je krátký. V listopadu mám narozeniny. To je nejvíc skličující moment v roce.
Všichni se smějí
Joop: Proto si musím pospíšit. Chtěj, abychom teď jeli k Eiffelově věži.

Bill: Cože? Došlo k varování o terorismu…ničeho jsem si ani nevšiml.
Joop: Ano, samozřejmě….proto mi dnes odpoledne řekli, že nejdeme na Eiffelovku. Taky jsem doufal, že nebudeš chtít jít nahoru (směje se).
Bill: Oh škoda, už jsem se těšil. Byl jsem..
Joop: Ano, teď tam musíme jít.
Bill: Ještě jsem tam totiž nikdy nebyl.
Joop: Teď si musíme vzít pas..
Bill: Už tolikrát jsem byl v Paříži a ještě nikdy jsem tam nebyl.
Joop: Ano, naposledy jsem byl na Eiffelovce, když mi bylo 12. Máš u sebe pas?
Bill: Myslím, že jsem ho dával někomu do ruky…
Joop: Jinak tě budou považovat za teroristku. Mají to být ženy, které chtějí vyhodit Eiffelovku do povětří.
Bill: Ok.
Joop: Pravděpodobně kvůli závisti penisu, myslím, že ano?
Bill (směje se): Pravděpodobně..

Bill: V 15 jsem se odstěhoval do Hamburku.
Joop: Ano? To jsem nevěděl..
Bill: Ano, no v 15 jsem se odstěhoval do Hamburku, protože pro mě…bylo to..pryč z této provincie, pryč z..všechno to pro mě bylo ..nechtěl jsem tam ukončit školu. Chtěl jsem pryč tak rychle, jak je to jen možné a když nějak…fungovalo to a o letních prázdninách jsme vydali singl a …
Joop:
A nešel jsi do školy v Hamburku?
Bill: Ne a potom jsem vůbec do školy nehodil.
Joop se směje
Bill: V 15 jsem přestal, protože jsem tam vůbec nechodil a nakonec jsem školu dokončil přes internet.
Joop: Ano a co to bylo za ukončení? Nějaké ukončí základky?
Bill: Rozšířené ukončení reálky.
Joop: Ach tak..
Bill: Byl jsem na gymplu, ale jenom do začátku 10. třídy, potom jsem to musel ukončit. Po letních prázdninách jsme to ještě zkoušeli a vůbec to nešlo..
Joop se směje
Bill: Samozřejmě to bylo nemožné. Všude byl tisk atd. A pak nás ředitelka doslova prosila a řekla nám: "Ok…musíme najít nějaké řešení. Teď se musíte dostat pryč ze školy.."
Joop: Ano.
Bill: A já jsem si okamžitě sbalil moje věci. Potom jsme teprve jeli do Hamburku - Tom a já. A Tom a já máme čtyři psy…
Joop: Ach tak? A co máte za psy?
Bill: Máme německého krátkosrstého, křížence dobrmana s labradorem a dva jezevčíky.
Joop se směje
Bill: A všichni mají trochu úraz… Všechny jsme je zachránili. Prvního jsme si tehdy vzali z útulku
a ty ostatní jsme potom taky zachránili z útulku. Vlastně jsme nechtěli mít, ale prostě to tak chodí, když..
Joop: Já jsme si z New Yorku vzal dalmatina - fenku.
Bill: Ok.
Joop: Měla předcházejícího majitele. Jmenovala se Gretchen. Gretchen se jmenovala a ten předcházející majitel potom přijel do Německa a chtěl mi psa zase vzít, o které jsem se vždycky staral…
Bill: Ano..
Joop: Potom jsem poprvé v mém životě viděl alternativního psa. Rodigan Ridgeback…
Bill: Oh, ti jsou krásní! Miluje je!
Joop: A teď mám Lottchen a Gretchen. Lottchen je Rodigan Ridgeback. Ridgeback-in. *směje se* A pravda je: s oběma spím v posteli.
Bill: Jsou úžasní. Miluju tyhle psy.
Joop: A myslím, že poslední měsíce nemám dostatek spánku…
Bill: Ano…
Joop: Protože dělají takové…
Bill: Jako tohle.. a leží..
Joop: Otáčí se a v noci občas vstane a já na ni "Sesuň se" , ale ona se ani nehne.
Bill se směje
Joop: Ona nad tím ani nemyslí. Tak potom chodím kolem postele a lehnu si na stranu, kde je ještě trochu volného místa.
Bill: Ano.
Joop: A Gretchen se potom rozvaluje přes celou postel…


07.12.2010 ARTE - Durch Die Nacht mit... (part 1)

24. prosince 2010 v 20:59 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


Co mají Wolfgang Joop a Bill Kaulitz společného? Na to jsme sami zvědaví. Za chvíli v Paříži.

A teď sledujeme:: Vrána k vráně sedá. Durch die Nacht s Billem Kaulitzem a Wolfgangem Joopem.

Jeden večer. Jedno město. Dva umělci. Durch die Nacht mit…

Joop: Když jsem v Paříži, tak jsem zaměstnaný mojí prací a vlastně nemá žádné velké představy o tom, co by se tady dalo dělat, když se tu člověk dostane. Během Fashion Week je tu všechno přeplněné, takže jen stěží lze získat rezervaci a jak můžete právě teď vidět..Každé roční období, tím myslím každý půl rok, musím najít nový styl, protože když bych ho nenašel, neměl bych chuť dál pracovat. A myslím si, že můj návštěvník, můj host, Bill, ten také našel svůj vlastní styl, také našel svou vlastní formu a možná, že se ho brzo zbaví a najde si nový.

Bill: Myslím, že je to jeden z největší návrhářů z Německa, samozřejmě má mezinárodní jméno a každý ho zná a každý nějak ví, co dělá…každopádně je to už takový fenomén, ne? No vytvořil něco naprosto velkého a skvělého. Věřím, že je s tím spojena spousta ambicí a tvrdé práce. Myslím, že také hodně věcí jde mimo Německo a pak přes hranice a tak a vždy je to spojené s velkým množstvím tvrdé práce. No vím, že u mě to tak je a myslím, že u něho je to stejné. No osobně jsem se s ním ještě nikdy nesetkal, jsem opravdu zvědavý, jaké to dneska bude.

Joop: Oba máme paralely, protože oba pocházíme se stejné provincie a oba jsme pravděpodobně nesnášeli školu, protože outsoudeři nechodí rádi touto školní cestou. A obdivuju, že to udělal v tak v mladých letech, protože žádná kariéra není bez bolesti. No možná….možná je to osudové setkání, na které teď právě čekám.

Joop: Oh bravo, bravo! Ahoj.
Bill: Ahoj, Bill…těšíme mě..všechno v pohodě?
Joop: Ahoj! No jsme oba DDR (z východního Německa)
Bill: Ano
Joop: … uprostřed Paříže.
oba se smějí
Joop: Jsi ale docela vysoký.
Bill: To je pravda.
Joop: Právě jsem byl dotázán, jestli bys dělal modela. Řekl jsem..no, už ho dělal…
Bill: To jsem už dělal, ano.
Joop: No můžu ti jenom nabídnout nějaké oblečení…

Dirty Talk (bild.de)

24. prosince 2010 v 20:58 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

RTL Punkt 12 (21.12.2010) Tokio Hotel in Tokyo

24. prosince 2010 v 20:57 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Shootingy

Bild.de - Dirty Talk with Tokio Hotel

24. prosince 2010 v 20:57 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka

Takto jsme Tokio Hotel nikdy nezažili. Na jejich třídenním pobytu v Tokiu se kluci znovu ukázali z naprosto jiné stránky. Na příjezdu měl překvapivě podobný styl (se svým bratrem Tomem), svůj nový vzhled ukázal Bill později. S novým stylem vlasů, oholenými stranami a natupírovanou horní vrstvou vlasů. A nejen to, také tón je mezi bratry jiný. To ukazují během podepisování..

Bill: Psh!
Tom: Přestaň prskat, jinak ti dám ránu!...Bille, já jsem se nikde nepodepsal, změnil si karty..
Bill: Tome, máš je dávat tady pro mě! Jsi blbý nebo co?
Tom: ?
Bill: Prostě je dáš tady pro mě!
Tom: Nedám, ty nebyly pro tebe!
-
Tom: Jen se podívej na tohle!
Bill: Tome, já jsem tohle neudělal! Řekni mi, jsem blázen? Máš je dávat tady pro mě!
Tom: Tady, ano, a proč jsi to nepodepsal, když jsem je tam pro tebe dal? Tady chybíš!
Bill: Oh, já?
Tom: Teď…?

Bill a Tom: To bylo roce 2005..nebo 2006..
Georg: No určitě 2006.
Tom: A tehdy byl milý Georg zamilovaný do Kelly Clarkson… Přiznej se přece k tomu! Já se taky přiznám k tomu, že se mi líbí Angelina Jolie.
Georg (na Billa): Zajímalo by mě, proč se do toho vměšuješ - ty chceš šu*** Britney Spears!
Bill: No a? Lepší než Gülcan, Georgu!
Tom: Gülcan ... Ne, Collien! ....
Tom: Nebo jak jsme u Georga chcali do flašky a on to pak vypil. A on o tom ještě vůbec neví?
Bill: Jejda..

Později se kluci opět uklidnili. U jídla byl uzavřen mír.

Bill: Na Tokio Hotel v Tokyo Hotel.


Tom: „Přestaň prskat, jinak ti dám ránu!“

24. prosince 2010 v 20:51 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Rozhovory a články
Takto jsme Tokio Hotel ještě nikdy nezažili! Během třídenního pobytu v Japonsku se čtyři kluci hrubě hlásili o slovo!

Když posloucháte kluky z Tokio Hotel, uši dostávají zabrat! Čtyři Magdeburčani se při podepisování autogramů navzájem uráželi.

Tady je krátký protokol z rozhovoru:

Když dal Bill (21) svému bratrovi pohlavek, Tom (21) řekl: "Přestaň prskat, jinak ti dám ránu!"

Potom Tom nemluvil moc pěkně. Řekl, že dlouhovlasý Georg (23) byl jednou zamilovaný do americké zpěvačky Kelly Clarkson. Ale ten si stěžoval, Tom volal: "Přiznej se přece k tomu! Já se taky přiznám k tomu, že se mi líbí Angelina Jolie."

Frontmann Bill se vložil do rozhovoru a Georg nadával: "Proč se do toho vůbec vměšuješ? Ty chceš šu*** Britney Spears!" Bill odpověděl: "No a! Lepší než Gülcan nebo Collien!"

Dokonce je znovu otevřen ještě starší příběh. Obětí je zase basista Georg.

"Víš ještě, jak jsme u Georga chcali do flašky a on to pak vypil? A on o tom vůbec neví! Jejda."

Později se kluci opět uklidnili. U jídla byl uzavřen mír.

Bill a Tom o víkendu znovu odletěli do Los Angeles, kde teď s jejich producentem Davidem Jostem pracují na nových písních.

TokioHotel - official profile