"The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born." Tom Kaulitz [for Bill]MTV Japan: i.n.g. (02.02.2011)

28. února 2011 v 22:25 | Tína Kaulitz alias Tí_nuška |  Videjka


GEORG: Ahoj! Já jsem Georg.
GUSTAV: Ahoj! Já jsem Gustav
TOM: To je Tom.
BILL: A to je Bill. Jsme…
VŠICHNI: …Tokio Hotel.

CO CÍTÍTE, KDYŤ JSTE POPRVÉ V JAPONSKU?
BILL: Uhm…velmi milujeme Tokio a víte, neočekávali jsme nic takového..je téměř neskutečné, že jsme tady…a všechno na tom milujeme. Trochu jsme byli venku a
viděli Shibuya a módní čtvrť. A je to..je to neuvěřitelné…Nikdy jsem neviděl něco takového, takže si myslím, že Tokio je právě teď moje nejoblíbenější město.
JAKÁ JE VAŠE PRVNÍ JAPONSKÁ SHOW?
BILL: Víte, tentokrát to není tak moc o how, protože je to víc showcase, prostě chceme lidem ukázat, jakou děláme hudbu a je to trochu menší, protože je to klub, takže…Myslím si...víte, bylo by opravdu úžasné, udělat v příštím roce víc koncertů, opravdu chceme jet na turné. Bylo by cool hrát na světovém turné a rovněž přijet do Japonska, takže…
TOM: A byla by to velká produkce, myslím, že by bylo úžasné mít tady v Japonsku velkou produkci a hrát několik koncertů..
BILL: Jo...

O ČEM JE NOVÉ ALBUM "DARKSIDE OF THE SUN"?
BILL: Je to směsice našich starých alb, prostě jsem vybrali všechny singly a naše oblíbené songy a dali je dohromady na album. Takže to bude opravdu silné album a myslím, si, že to nejlepší album vůbec…a je to výlet do naší historie, protože si můžete poslechnout nějaké staré hity a nejnovější materiál, který máme…Jo, myslím, že je to zajímavé pro každého, kdo si to poslechne. Doufám, že se to každému bude líbit, protože jsme do songů dali tolik lásky a energie a ehm.. je to opravdu pěkná deska.


Reportér: Co je zlatý hřeb alba?
BILL: Zlatý hřeb…
TOM: Zlatý hřeb je …víte…všechny songy jsou zlatý hřeb, protože je best of, takže je to opravdu silné balení…
BILL: Myslím, že každý musí znát "Monsoon"...
TOM: "Monsoon"...
BILL: ... protože je to náš vůbec první singl.
TOM: "Darkside of the Sun"
BILL: "Darkside of the Sun", myslím, že "Automatic", stejně jako...
TOM: "World Behind My Wall"
BILL: ... "World Behind My Wall"
TOM: "Noise"
GEORG: "Dogs Unleashed"
TOM: Ehm...
BILL: To je dost!

PROSÍM, ŘEKNĚTE NÁM NOVINKY, KTERÉ JSTE NEDÁVNO POZNAMENALI.
TOM: To je opravdu těžká otázka, protože celý den cestujeme, nesledujeme TV nebo nejsme na internetu. Takže většinu času jsou to Tokio Hotel novinky. Ehm..
GEORG: Tokio Hotel konečně v Tokiu!
BILL: … v Tokiu!
TOM: Konečně v Tokiu! To je skvělá zpráva! Nevím..to je možná jediná Tokio Hotel novinka.
BILL: Slyšeli jsme o sněhové kalamitě v Německu…
TOM: Jo
BILL: ...takže kluci se bojí, že nebudou moct jet domů, protože všechno se ruší, takže..Právě teď se opravdu zajímám o všechny tyhle kalamity, když dojde na počasí ve světě, protože si myslím, že tyto extrémy máme všude a prostě mě zajímá, proč to tu je, protože přemýšlím nad rokem 2012 a co se stane, takže…Jo, je to docela zajímavé téma..rád mluvím o těchto tématech a rád nad tím přemýšlím..ehm, jo, pro mě je to něco napínavého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TokioHotel - official profile